reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
oj ja to się nigdy chyba nie dowiem kiedy czy przed czy po, bo owu niby miałam mieć w sobote, ale czułam ją w poniedziałek. przytulanki były w niedziele i w poniedziałek wieczorem. Więc cholera wie z której partii był ten wojownik :D
 
Stresu było co nie miara.... Ja wcześniej byłam na wątku ciąża po poronieniu, bo w lutym poroniłam w 9 tyg. W maju zobaczyłam 2 kreski, a już w 8 tyg. byłam na L4 z powodu krwiaka i krwawień. W 12 natomiast źle wyszły badania prenatalne.... Wczoraj odebrałam wyniki amnioinkcji i nie wykryto wad genertcznych. Badanie potwierdziło, że będzie dziewczynka. Także już jest pewna płeć na 100 %. Teraz muszę jeszcze zrobić echo serca płodu. Mam nadzieję, że już koniec stresów na ten rok
 
Stresu było co nie miara.... Ja wcześniej byłam na wątku ciąża po poronieniu, bo w lutym poroniłam w 9 tyg. W maju zobaczyłam 2 kreski, a już w 8 tyg. byłam na L4 z powodu krwiaka i krwawień. W 12 natomiast źle wyszły badania prenatalne.... Wczoraj odebrałam wyniki amnioinkcji i nie wykryto wad genertcznych. Badanie potwierdziło, że będzie dziewczynka. Także już jest pewna płeć na 100 %. Teraz muszę jeszcze zrobić echo serca płodu. Mam nadzieję, że już koniec stresów na ten rok
Teraz już będzie tylko lepiej, dobrze, że masz za sobą amino ;*
 
UWAGA UWAGA!
Pod tym postem czekam na zgłoszenia osób, które są chętne na wpisanie do wątku zamkniętego!
Przypominam, że przyjmujemy tylko AKTYWNE osoby! Buszujące w krzakach niestety nie, taka wola reszty :) Wątek zamknięty stworzony po to by swobodnie rozmawiać na wszystkie tematy bez uczucia, że ktoś "obcy" czyta nasze żale na temat swoich macic, pochw albo np problemów małżeńskich ;)
Do jutra czekam na listę osób :)
Ja jestem tu dopiero od wczoraj, więc pewnie za krótko, ale też proszę o dopisanie do wątku zamkniętego. Jak nie w tej to w następnej kolejce [emoji3]
 
reklama
Byłam dziś u lekarza też mam 17 tydz lekarz pytał czy czuje już ruchy ja mowilam że wczoraj takie pukniecie mi się wydaje że poczułam lekarz na to że jak to pierwsza ciąża to pewnie dopiero za około tydzień poczuje w 18 tyg A jak nie to koło 20 także powiedział że od tygodnia do trzech także już nie bawem i my będziemy cieszyć się ta chwila:) także spokojnie każdy organizm jest inny
U mnie dziś 18+5 i od wczoraj dość intensywnie czuje kruszynkę. Nie to, że mocne kopniako czy coś ale bardzo często czuje w dole przesuwanie się maluszka. U mnie to 3 ciąża.
 
Do góry