reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Bedytka, ciekawe co by Wojtek powiedzial na te Twoje oferty? ;-):-)

Dominique, klocki rzeczywiscie fajne :tak:

Mada, to moze z Ami jakis malomowny matematyk uczony wyrosnie ;-):-)
 
reklama
sandra możemy sprawdzić:-p
klocki jeszcze nie kupione, ale mam już prezent na Mikołaja, kupiłam jej piankowe naklejki z Kubusiem, takie dość spore, bo jak rozbierzemy baldachim z łóżka to nam goła ściana zostanie, więc jak już Mikołaj przyjdzie to Alucie jeszcze robotę z naklejaniem przyniesie;-)
 
Ja juz tez kupilam prezenty na Mikolaja. I juz dalam dzieciom... :-p Weronika dostala wozek, a Piotrus zestaw lekarza. Weronika zaklada stetoskop i spiewa do niego jak do mikrofonu, a Piotrus wozi w wozku Buzza Astrala (taki astronauta z Toy Story). Tak sie podzielili. Zamowilam tez ksiazeczki, ale pewnie znowu nie wytrzymam do 6 grudnia...
 
Ja juz tez kupilam prezenty na Mikolaja. I juz dalam dzieciom... :-p

Ja tez kupilam (te klocki z hello kitty), ale w tym roku sie jeszcze trzymam twardo, a klocki w szafie;-):-p ciekawe czy wytrzymam do 6 grudnia:confused: Ale Pszczola i tak juz dostala jeden mikolajowy prezent, od moich rodzicow - byla w dziadkami w sklepie i jak zobaczyla zestaw barbie plus chodzacy konik ze zrebaczkiem, to, robiac mine kota ze shreka, powiedziala:"Dziadku, ja o takich konikach ZAWSZE marzylam!"; no i dziadek "pekl":tak::-D A pszczola skubana, wie juz kto jest najlepszym sponsorem i coraz bardziej te wiedze wykorzystuje:-p
 
no i dziadek "pekl":tak::-D A pszczola skubana, wie juz kto jest najlepszym sponsorem i coraz bardziej te wiedze wykorzystuje:-p
To tak jak u nas ;-) Moj tata tez zawsze peka :-pI Sara tez widzi w nim tego z kim najlepiej na zakupy jechac ;-):-D

Ja prezentu na mikolaja jeszcze nie mam i nie mam w sumie zielonego pojecia co Sarze kupic. W najgorszym wypadku kupie jej kolejne puzzle, chociaz juz z 20 kompletow w domu jest, ale to jej ulubione zajecie i przedwczoraj moja chrzestna na 4 pudelka naciagnela :-p
No i moj tata juz sie przejmuje co on ma Sarze kupic ;-)
A dostanie mala wczesniejszy mikolajkowy prezent na pewno ode mnie z pracy, bo dzieci zawsze paczki mikolajkowe dostaja zaraz na poczatku grudnia :tak:
 
a moja jula ma fazę na barbie i kucyki pony. mało tego nadaje im "wyrafinowane" imiona: lalka- odetka, kucyk I - lila, kuzyk II - kama:eek:
bawi sie nimi cały czas od ostatnich urodzin, czyli już prawie 3 m-ce.

na mikołaja chciałam więc (idąc dalej tym tropem) kupić jej BARBIE KOŃ TAWNY I ŹREBACZEK NOWY MATTEL (806113488) - Aukcje internetowe Allegro

choc ja co prawda nie jestem zwolenniczka barbie:sorry::sorry:

aaa i jeszcze jedno pytanie- wiecie gdzie można dostać płyty z lulusiem?
 
A co to Lulus? :eek::sorry: Bo chyba ominelam takiego bohatera :sorry:

bardzo sympatyczna bajeczka. swego czasu leciała na mini mini.
jakiś czas temu udało mi sie dostać płytke z kilkoma odcinkami w jakiejś gazecie, julia je uwielbiała i dla tych parunastu minut lulusia była wstanie zrezygnować z wieczornego zalegania przed tv, słodyczy i wielu innych przyjemności...
niestety, płyta nam sie gdzies zapodziała u teściów:no:

barbie i pony- to już tak powaznie brzmi, nie?:-D oj rosną nam te dzieciaki
 
koniki Aluta bardzo lubi,. ale barbi ma dwie i czekają na lepsze czasy, no ale jak przyjdzie jakaś starsza koleżanka, to przynajmniej ma się czym pobawić:-p
ja Lulusia też nie znam:eek:
 
reklama
Do góry