reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

I jak spodobała się bajka Sarce?
Ja wczoraj zaryzykowałam i kupiłam małej maskotkę (te co ma leżą nie ruszone:sorry:).... teletubisia, no i latała z nią jak opętana było tylko "laala, laala" przytulała, całowała, woziła w jeździku:eek::shocked2:Jestem w głębokim szoku:laugh2: ale w końcu to nie zwykła maskotka to TELETUBIŚ:-p;-)


My Pszczole chcemy kupic na "zajaczka" teletubisia:tak: Pszczola wszystkie je rozpoznaje:szok:, a najbardziej lubi laa-lee (tego zoltego) i nawet piosenke teletubisiowa "spiewa":-D

Pszczola dostala od nas z okazji ukonczenia 1,5 roku serwis sniadaniowy dla lalek (za 11 zł) i komplet plastikowych warzyw (za 17zl) i to jest szal:szok: Urzadza "herbatki" dla lal i misiow, a z warzyw "gotuje" rozne potrawy. Popisowe danie - dinia i ogónki (dynia i ogórki; co prawda to nie ogorki, a bakłazany:-D). "Je" gandzia:-p;-):-D
 
reklama
my na potygodniowe przywitanie tez sprawiliśmy Ami serwis kawowy, jest zachwycona podobnie jak Pszczoła:tak: wszystkie misie piją herbatkę , ja i K. również:-D
dostała też wywrotke , ładuje do niej wszystko i zapindziela po całej chałupie:-p

znacie jakieś zabawy które zajmują dziecko ponad 15min??
u nas rysowanie trwa ok. 10 póxniej jest twórcze rozrzucanie kredek:baffled: budowanie z klocków równiez kończy sie po ok. 15min. a późnej twórcze rozwalanie ich po podłodze:eek: czesanie które podkradlam od Siluni też do 15 min. poźniej jak przystało na Ami twórcze rozrzucanie spinek po pokoju:confused2:
juz mi pomysłów brak:no:
 
Mada, u Was to i tak dobrze, skoro Ami wytrzymuje po 10-15 minut przy jednej czynnosci :tak::-)
U nas jedyny dluzszy czas spokoju jest w kapieli ;-):-) (ok. 15-20 minut, bo woda robi sie chlodna, a moglaby i usiedziec godzine) i jak oglada bajke :-p (tu tez nawet godzine wysiedzi).
Tak to max. 5 minut i koniec.
Kredki nudza ja po minucie, wozenie lalki w wozku po 2 min., ukladanie puzzli po 5 i zaczyna wszystko rozwalac :-p, budowanie wiezy z klockow - hmmm, roznie od 1 min. w porywach do 10 :-p
Tez nie mam pomyslow...:baffled:
 
Pszczoła jest zabójcza:-):-):-)
Alka dostała na gwiazdkę od dziadków kuchnię, jak na razie skuteczni ją rozpirza:-p ale potrafi też "gotować" i karmić wszystkich tym co ugotowała, raczej potrafi się na dłużej zająć jakąś zabawą, np. rzucanie i kopanie piłką, czytanie bajek, oglądanie też;-) a już oglądanie zdjęć na kompie z muzyczką w tle... uwielbia:tak:, klocki (potrafi zbudować autko z duplo), sortery czy kostki edukacyjne, no i coś co można rozsypywać i zbierać na okrągło, mada nie wiem co Ci doradzić, huśtać też się lubi:-p
 
K. wymyslił Ami nowa zabawe...dał jej statyw i stara cyfrówke:wściekła/y:(aparat jeszcze sprawny no ale dla córuni wszystko:dry:)
a oto mała pani fotograf w akcji...najbardziej sie cieszy jak flesz błysnie bo wtedy na bank wie ze fotke strzeliła a my po drugiej stronie obiektywu pozujemy:-p

 
Mada czyzby Ami miala zostac artysta-fotografem? Super zdjecia!

U nas rzadzi rowerek (dostala go od mojego taty), a wyglada on tak: ROWEREK TRÓJKOŁOWY z POZYTYWKĄ + DASZEK ! (308304733) - Aukcje internetowe Allegro
Uwielbia w nim jezdzic-godz z zycia wyjeta :-D
Naprawde polecam! Rodzic ma sterowanie z tylu (tym kijem-jest polaczony z kierownica)

Po za tym furrore robi czerwony Teletubis (Po) i skarbonka w ksztalcie swini...30 min zabawy przez wkladanie do srodka pieniazkow :-)
 
reklama
nocka- mamy podobny rowerek:tak: i jucia bardzo lubi nim jeździć:-)

a moja córcia zrobiła dzis sobie pierwszy makijaż:-D dorwała tusz mojej siostry i pomalowała nim sobie rzęsy:szok: autentycznie, skubana wiedziała do czego on służy:-D:-D oczywiście oprócz rzęs, całe oczy dookoła również były czarne:-D:-D szkoda, że jej zdjęcia nie zrobiłam...
 
Do góry