reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

to ja sobie też kupię, bo mi się nie chce kafelek w kuchni szorować:-p ale to chyba nie temat na ten wątek;-)
 
reklama
Sandra- o tej gąbeczce pisała kiedys Ipanema, to jest Magiczna gabeczka Jana Niezbędnego, zmyła kredke świecową ze ściany...fakt że ściana lekko ucierpiała ale jak postawiłam świecznik to jest o wiele lepiej niż z graffiti :-pzreszta tzw.brud ze ściany w kuchnie też zmyła...podczas zmywania tj. znika gabeczka...nie wiem na czym to polega ale najważniejsze ze działa:tak:

Mada - prawda,ze rewelacja? Ja wyszorowalam piekarnik, z calego tluszczu, bez zadnych srodkow chemicznych ( choc nie wiem czym ta gabka nasaczona ) i bez zalewania sie potem ;-)))
 
Dziewczynki, znacie jakies bajki z duza iloscia muzyki/piosenek itd.? Tylko takie dluzsze, jak np. Teletubisie :-)
Bo Sary jak narazie bajki typu "Gumisie" czy "Muminki" nic a nic nie interesuja, a ile mozna w kolko ogladac jedno i to samo :-p
(mamy Bebe Lilly, Puppy'ego 4 plyty, Teletubisie kilka plyt i Malych Odkrywcow)
Sandra ja niestety nie pomogę, ale dziękuje za Puppy'ego i Małych Odkrywców (bo oczywiście nie wiedziałam, że takie bajki istnieją:sorry:) już zamówiłam na allegro:tak:
A mam jeszcze pytanie do Majki :confused:
Mała zachwycona jest bajką "Booby i Booba", rano otwiera oczy i pierwsze słowo to "buba, buba". Mamy wszystkie 3 odcinki z Twojego chomika. Jak zdobyć więcej?:confused:
 
No to musze sie rozejrzec za ta gabeczka :tak: A droga jest?

AgaMonika, a w tej bajce "Booby i Booba" duzo jest muzyki? :-) Bo Sara tylko takie akceptuje :-)
 
Musze sciagnac jeden odcinek i zobaczyc czy sie malej spodoba :tak::-)
I jak spodobała się bajka Sarce?
Ja wczoraj zaryzykowałam i kupiłam małej maskotkę (te co ma leżą nie ruszone:sorry:).... teletubisia, no i latała z nią jak opętana było tylko "laala, laala" przytulała, całowała, woziła w jeździku:eek::shocked2:Jestem w głębokim szoku:laugh2: ale w końcu to nie zwykła maskotka to TELETUBIŚ:-p;-)
 
reklama
Do góry