reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja kiedyś wazac ok65kg twierdziłam że jestem gruba... Zamiast racjonalnej diety jako nastolatka stosowałam wszystkie możliwe diety cud... Chudlam 5kg, tylam 10... I tak non stop... Wyczynem było jedzenie jednego jogurtu dziennie...
W 1 ciąży przytyłam 27kg spadło tylko 1 0...
No i właśnie takim sposobem doprowadziłam się do tego stanu...
 
reklama
U mnie na Śniadanie 2 parówki.
Później jabłko
Na obiad zupa zarzutka, ziemniaki i schab smażony
Jaka zupa?[emoji33]
Tez mi smak na jakas zupe przyszedl tymbardziej , ze teraz u mnie zimno to do rozegrania sie przyda... ;)

Colorado1989 specjalistko od dan indyjskich hinduskich czy jakis tego typu, masz jakis przepis na dobra zupe w tych smakach? ;)
 
Jaka zupa?[emoji33]
Tez mi smak na jakas zupe przyszedl tymbardziej , ze teraz u mnie zimno to do rozegrania sie przyda... ;)

Colorado1989 specjalistko od dan indyjskich hinduskich czy jakis tego typu, masz jakis przepis na dobra zupe w tych smakach? ;)
Z ziemniakami, marchewka i kapustą kiszona [emoji16] pyszna
 
Oczekująca, frittata nie doczekała się zdjęcia, bo taka głodna jestem rano, że i tak poświęcenie 15 minut na zrobienie śniadania jest szczytem mojej cierpliwości [emoji23][emoji23] a zrobiłam że szpinakiem, szynką szwarcwaldzką i suszonymi pomidorami [emoji7] dziś wrzucę Ci jedną pyszna hinduską zupkę [emoji7]

Edysiek, nie dziwię Ci się, bo robienie dwóch/trzech wersji obiadów na jeden dzień to jest droga przez mękę ... A miłość do jedzenia to i mój problem [emoji23]

Mimi, cieszę się z basenu strasznie, ale nie mam z kim chodzić na basen [emoji23]
 
Oczekująca, frittata nie doczekała się zdjęcia, bo taka głodna jestem rano, że i tak poświęcenie 15 minut na zrobienie śniadania jest szczytem mojej cierpliwości [emoji23][emoji23] a zrobiłam że szpinakiem, szynką szwarcwaldzką i suszonymi pomidorami [emoji7] dziś wrzucę Ci jedną pyszna hinduską zupkę [emoji7]

Edysiek, nie dziwię Ci się, bo robienie dwóch/trzech wersji obiadów na jeden dzień to jest droga przez mękę ... A miłość do jedzenia to i mój problem [emoji23]

Mimi, cieszę się z basenu strasznie, ale nie mam z kim chodzić na basen [emoji23]
Ja z kolei rana wogole nie jestem glodna potem miewam napady glodu , nie umiem doczekac sie kolejnego posilku i najchętniej zjadlabym go w trakcie przygotowan :D

W takim razie czekam na zupke ;)

Gdybyś mieszkala blizej poszlabym z Toba [emoji14] tak to moge Cie telepatycznie wspierac i trzymac kciuki, zebys miala motywacje do chodzenia. :*

Zuza no wlasnie Ty w ciazy ! To o jakim odchudzaniu tutaj piszesz ? Pozniej bedzisz myslec o schudnieciu, teraz postaraj sie tylko jesc zdrowo i bez slodyczy...
Kurde.. ja tez kocham jesc i kocham słodycze... ;(
 
reklama
Oczekująca, frittata nie doczekała się zdjęcia, bo taka głodna jestem rano, że i tak poświęcenie 15 minut na zrobienie śniadania jest szczytem mojej cierpliwości [emoji23][emoji23] a zrobiłam że szpinakiem, szynką szwarcwaldzką i suszonymi pomidorami [emoji7] dziś wrzucę Ci jedną pyszna hinduską zupkę [emoji7]

Edysiek, nie dziwię Ci się, bo robienie dwóch/trzech wersji obiadów na jeden dzień to jest droga przez mękę ... A miłość do jedzenia to i mój problem [emoji23]

Mimi, cieszę się z basenu strasznie, ale nie mam z kim chodzić na basen [emoji23]
Niedługo będziesz mogła z Brunem [emoji16]
 
Do góry