reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja też po imprezach rodzinnych zawsze rozdaje ciasto. Zresztą sami się upominają. Chociaż u mnie mąż potrafi się dobrze ciastem zaopiekować. A jak zrobię takie jak córka lubi to też zje połowę [emoji16]

Colorado szkoda trochę tego basenu. Ale wyleczysz się i wtedy nadrobisz.
Ja już kilka rodzajów makaronów próbowałam i nie każdy jest dobry.

A dzisiaj kupiłam takie coś. Wezmę do pracy, zawsze to urozmaicenie od suchego jedzenia.
Tylko ciekawe jak smakuje.
261c51981727dbd4f485b47492ad10c7.jpg
11c653b98ec7730f7939bceac7eb713a.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A my w weekend znów imprezy.
W sobotę u siostry ciotecznej A w niedzielę u nas. Nasi synkowie kończą 5lat [emoji320][emoji512]
Różni ich ok 1.5h i rodzili się nawet w tym samym szpitalu [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek, co do makaronów mi nie smakują te żytnie :( takie gumowate i dominujące smakiem nad resztą jedzenia...

Fajne te kubki, ciekawe czy smaczne :)

Mimi, dla Ciebie:
Link do: Niedoczynność tarczycy i choroba Hashimoto – jak sobie nie zaszkodzić? | Qchenne Inspiracje

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
No właśnie niektóre ciemne makarony są zbyt ciężkie jak dla mnie. A raz dałam do zapiekanki to niedobra wyszła.

Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my w weekend znów imprezy.
W sobotę u siostry ciotecznej A w niedzielę u nas. Nasi synkowie kończą 5lat [emoji320][emoji512]
Różni ich ok 1.5h i rodzili się nawet w tym samym szpitalu [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo ale fajnie! [emoji4] To będzie moooooorze Piccolo [emoji16][emoji16][emoji16]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, ale będzie imprezka! Bawcie się dobrze [emoji3]

Na śniadanie zjadłam chlebek orkiszowy z chudą szynką, a na obiad mam fasolkę po bretońsku z eko kiełbasą [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi udanego świętowania.
Nie wiem czy jakbym tyle ciast upiekła to bym ich nie jadła [emoji55]
Jakie ciasta pieczesz?

U mnie na urodzinach młodej też będzie tyle osób, ale będzie tort i jakieś ciasto.

Na 1 śniadanie zjadłam taki wynalazek z mlekiem
b287b7dedc64353aa5765c7c0ea31bb5.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry