reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi udanego świętowania.
Nie wiem czy jakbym tyle ciast upiekła to bym ich nie jadła [emoji55]
Jakie ciasta pieczesz?

U mnie na urodzinach młodej też będzie tyle osób, ale będzie tort i jakieś ciasto.

Na 1 śniadanie zjadłam taki wynalazek z mlekiem
b287b7dedc64353aa5765c7c0ea31bb5.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
Robię rafaello szarlotkę i murzynka [emoji5]
Oj obym się oparła tym pokusom

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na śniadanie mialam standardowo kanapki ale je zwróciłam :/ niewiem czy to siofor tak działa czy jakiś wirus :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrzucam Wam makarony jakie dziś upolowałam [emoji16] bo już znudziły mi się świderki i penne...

Może je znacie, dla mnie odkrycie ;)

1521058258-2c39bf4c33b4b95e-aaaaaa.jpeg
1521058263-ecf46839ea199869-aaaaaa.jpeg


[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Wiedziałam że istnieją ale nie używałam. Teraz na otwarcie kuchni pokupie takie makaroniki bo też trochę nudzą mnie już penne :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiedziałam że istnieją ale nie używałam. Teraz na otwarcie kuchni pokupie takie makaroniki bo też trochę nudzą mnie już penne :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
No, a widziałam jeszcze kokardki pełnoziarniste[emoji106] także można sobie urozmaicić [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polykam proszki i zaczynam jeść

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zaś najczęściej po jedzeniu, chociaż lekarz mi mówił, żebym połykała tabletkę z 1 kęsem jedzenia, odczekała chwilę, i jadła dalej. Ale oczywiście jak jestem głodna to tak nie umiem [emoji14]

Ciekawe, czy to faktycznie tak od tego siofora Cię męczy :(

U mnie jak wspominałam tylko biegunka przez kilka dni, to samo u mojego taty, on też na metforminie. Potem się unormowało. Ale za to zauważyłam, że jak zdarzyło mi się więcej słodkiego zjeść na metforminie, to znowu miałam biegunkę [emoji14] a lekarka coś mówiła o tym, że możesz tak na metforminę reagować?? Na innym forum wiem, że jedna dziewczyna miała żołądkowe problemy, w sensie bardzo żołądek ją bolał po metforminie.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaś najczęściej po jedzeniu, chociaż lekarz mi mówił, żebym połykała tabletkę z 1 kęsem jedzenia, odczekała chwilę, i jadła dalej. Ale oczywiście jak jestem głodna to tak nie umiem [emoji14]

Ciekawe, czy to faktycznie tak od tego siofora Cię męczy :(

U mnie jak wspominałam tylko biegunka przez kilka dni, to samo u mojego taty, on też na metforminie. Potem się unormowało. Ale za to zauważyłam, że jak zdarzyło mi się więcej słodkiego zjeść na metforminie, to znowu miałam biegunkę [emoji14] a lekarka coś mówiła o tym, że możesz tak na metforminę reagować?? Na innym forum wiem, że jedna dziewczyna miała żołądkowe problemy, w sensie bardzo żołądek ją bolał po metforminie.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz nic nie mówił.... Ale to ten na NFZ mi dawał siofor....

Zobaczymy jak to dalej będzie . Ale powiem Ci ze widzę różnice w brzuchu. Sporo opadł [emoji1][emoji1][emoji1][emoji134]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz nic nie mówił.... Ale to ten na NFZ mi dawał siofor....

Zobaczymy jak to dalej będzie . Ale powiem Ci ze widzę różnice w brzuchu. Sporo opadł [emoji1][emoji1][emoji1][emoji134]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super że widzisz spadek. Pomimo tego że wiadomo chodzi o zdrowie to jednak jak oponka spada to największa motywacja [emoji123]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry