reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mi jakoś nie idzie dieta ciągle coś podjadam. Nie mówiąc już o jedzeniu pieczywa z mąki pszennej. Z innej za cholerke mi nie wchodzi ostatnio :( ale w sobotę otwarcie mojej kuchni. Już nie będzie wytłumaczenia i trzeba będzie trzymać dietę :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to fakt z tym pieczywem [emoji4] osobiście takie białe świeże pieczywo smakuje mi bardziej, ale zaraz głodna jestem, więc jednak obstaje ciągle przy ciemnym, najlepiej na zakwasie i z mnóstwem ziaren [emoji106]

Karkula, ogarniesz dietę [emoji9] wierzę w Ciebie! [emoji4] Skoro taka ja się ogarnęłam, a myślałam, że bez białej mąki i białych makaronów umrę z nieszczęścia, to każdy da radę [emoji16] jak mogę coś doradzić, to u mnie podziałało pozbycie się z domu tego, czego nie mogę jeść. Teraz u mnie w domu nie znajdziesz innej słodkości, niż gorzka czekolada, nie mam białego makaronu (wyjatek to ten do rosołu), białego pieczywa. Mąż je to co ja i też mówi, że czuje się lepiej :) i wtedy jak napadnie chęć na coś, no to ewentualnie trzeba lecieć do sklepu, ale nie oszukujmy się, jestem leniwa [emoji16]

Zapowiadam uroczyście, że zaraz pakuję plecak i uderzam na basen! Ciekawe jak bardzo moja kondycja zdechła [emoji16]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
A to fakt z tym pieczywem [emoji4] osobiście takie białe świeże pieczywo smakuje mi bardziej, ale zaraz głodna jestem, więc jednak obstaje ciągle przy ciemnym, najlepiej na zakwasie i z mnóstwem ziaren [emoji106]

Karkula, ogarniesz dietę [emoji9] wierzę w Ciebie! [emoji4] Skoro taka ja się ogarnęłam, a myślałam, że bez białej mąki i białych makaronów umrę z nieszczęścia, to każdy da radę [emoji16] jak mogę coś doradzić, to u mnie podziałało pozbycie się z domu tego, czego nie mogę jeść. Teraz u mnie w domu nie znajdziesz innej słodkości, niż gorzka czekolada, nie mam białego makaronu (wyjatek to ten do rosołu), białego pieczywa. Mąż je to co ja i też mówi, że czuje się lepiej :) i wtedy jak napadnie chęć na coś, no to ewentualnie trzeba lecieć do sklepu, ale nie oszukujmy się, jestem leniwa [emoji16]

Zapowiadam uroczyście, że zaraz pakuję plecak i uderzam na basen! Ciekawe jak bardzo moja kondycja zdechła [emoji16]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Super kochana. Miłych chwil na basenie [emoji3]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to fakt z tym pieczywem [emoji4] osobiście takie białe świeże pieczywo smakuje mi bardziej, ale zaraz głodna jestem, więc jednak obstaje ciągle przy ciemnym, najlepiej na zakwasie i z mnóstwem ziaren [emoji106]

Karkula, ogarniesz dietę [emoji9] wierzę w Ciebie! [emoji4] Skoro taka ja się ogarnęłam, a myślałam, że bez białej mąki i białych makaronów umrę z nieszczęścia, to każdy da radę [emoji16] jak mogę coś doradzić, to u mnie podziałało pozbycie się z domu tego, czego nie mogę jeść. Teraz u mnie w domu nie znajdziesz innej słodkości, niż gorzka czekolada, nie mam białego makaronu (wyjatek to ten do rosołu), białego pieczywa. Mąż je to co ja i też mówi, że czuje się lepiej :) i wtedy jak napadnie chęć na coś, no to ewentualnie trzeba lecieć do sklepu, ale nie oszukujmy się, jestem leniwa [emoji16]

Zapowiadam uroczyście, że zaraz pakuję plecak i uderzam na basen! Ciekawe jak bardzo moja kondycja zdechła [emoji16]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Ja też zajadam się ciemnymi makaronami ryzami itp tylko że po chlebie ciemnym szczególnie na zakwasie jest mi nie dobrze :( nie wiem czy doczytalas ale wcześniej pisałam że jestem w ciąży muszę leżeć i nie mam swojej kuchni ( jeszcze ) i właśnie odkąd zaleglam to pofolgowalam w diecie bo nie mam odwagi prosić rodziny by jeszcze dla mnie osobno gotowali :( a niestety rodzice są przyzwyczajeni do tradycyjnej kuchni

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado zazdroszczę basenu [emoji4]
Karkula na swojej kuchni będzie łatwiej walczyć z pokusami.
Ja chleb kupuję sobie osobno, jem żytni bez żadnych ulepszaczy albo pumpernikiel. Mąż ani córka takiego nie zje, mieszany jeszcze ujdzie to czasem kupię.


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado zazdroszczę basenu [emoji4]
Karkula na swojej kuchni będzie łatwiej walczyć z pokusami.
Ja chleb kupuję sobie osobno, jem żytni bez żadnych ulepszaczy albo pumpernikiel. Mąż ani córka takiego nie zje, mieszany jeszcze ujdzie to czasem kupię.


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam o tyle dobrze że jak wcześniej gotowałam to mąż bez problemu je zdrowe potrawy i chlebek ciemny :) nie narzeka :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też przemycam do naszego wspólnego jadłospisu zdrowe produkty, ale nie wszystko przejdzie.
Ze starszą córką mam jeszcze takie utrudnienie, że ona nie je mięsa a coś jeść musi.
A chleb ciemny z dodatkami zje, ale mojego już nie, bo ten bez ulepszaczy jest taki zbity, gumowaty czasem.
O teraz mam taki
d2e0d8e5e2a9c4845a787bc37972d61b.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też przemycam do naszego wspólnego jadłospisu zdrowe produkty, ale nie wszystko przejdzie.
Ze starszą córką mam jeszcze takie utrudnienie, że ona nie je mięsa a coś jeść musi.
A chleb ciemny z dodatkami zje, ale mojego już nie, bo ten bez ulepszaczy jest taki zbity, gumowaty czasem.
O teraz mam taki
d2e0d8e5e2a9c4845a787bc37972d61b.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie tych chlebow teraz nie mogę. Odrzuciło mi w drugim trymestrze ciąży i na samą myśl się wzdrygam. Mam nadzieję że po ciąży wrócą moje smaki do normy :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry