reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Zuza, piękny wynik. Dużo schudlas w tak krótkim czasie.
Ja zapomnialam się zwazyc, a już jestem po śniadaniu. Wagę już wyciągnęłam z szafy i dałam do łazienki. Także jutro z rana na pewno nie zapomnę.
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Nie wien co mi jest. Po prostu mam tyle kg do zrzucenia że te 4,5kg to jest kropla w morzu...:(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza bardzo dobry wynik. Waga nie może spadać zbyt gwałtownie. Lepiej powoli, bo wtedy kg nie wrócą.

Krupnik gotuję na włoszczyźnie pokrojonej w kostkę albo startej na tarce. Do tego 1-2 ziemniaki i kasza.
Ja mam taką
1519459155-5dc456f79b648300-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Zuza, każdy kilogram przybliża Cię powoli do celu. Musisz czerpać radość z tego, że robisz coś dobrego dla siebie [emoji8]

Mimi, kryzysy się zdarzają, ważne, żeby nie były za długie. Głowa do góry!

A u mnie dziś placki owsiane z łososiem [emoji3]
1519460957-e5f076821e7ecd6f-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się sobotnie :) Melduję że od Walentynek -4,5kg !Niby powinnam się cieszyć,ale liczba na wadze w dalszym ciągu dołuje...
Krupnik zrobię w tym tygodniu. Dziś robię pizzę.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Zuza!!!!! [emoji33]
Gratulacje! I nawet nam tu nie mów, że jesteś niezadowolona! Cudowny wynik! Ponad -400g dziennie wychodzi! Ja Żeby tyle schudnąć (bez ciąży [emoji6]) w takim czasie to bym sobie coś jednak obciąć musiała! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Nie ma co myśleć, że masz xx kg do zrzucenia. Wyznaczaj sobie malutkie cele. Albo do równej wagi, co 5kg, jak Ci wygodnie :) jak ja pomyślę, że powinnam 30-35kg zrzucić, to też mi się odechciewa [emoji23]

Ale się dziś cudownie wyspałam [emoji41] dopiero będę myśleć o śniadaniu [emoji6]

Ka, cudne placuszki [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Dziękuję :*
Na razie moim celem jest zejście poniżej trzycyfrowej, to już niedługo, brakuje mi 1kg. Ale do ostatecznego celu przeszło 40kg...Także :(
Ka pyszne śniadanie:)
Colorado ja dopiero zjadłam;) Dominik na rękach, niedawno zasnął;)
Potrzebuje pomocy! 4.marca mamy pierwszą rocznicę ślubu! Muszę upiec jakieś ciasto... Macie pomysł na coś bardzo zdrowego?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :*
Na razie moim celem jest zejście poniżej trzycyfrowej, to już niedługo, brakuje mi 1kg. Ale do ostatecznego celu przeszło 40kg...Także :(
Ka pyszne śniadanie:)
Colorado ja dopiero zjadłam;) Dominik na rękach, niedawno zasnął;)
Potrzebuje pomocy! 4.marca mamy pierwszą rocznicę ślubu! Muszę upiec jakieś ciasto... Macie pomysł na coś bardzo zdrowego?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno ciasto z fasoli jest fajne. Ja nigdy nie robiłam ale się zbieram ;)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Zuza, każdy kg jest sukcesem :) na pewno jak zejdziesz do dwucyfrowej wagi, to poczujesz się lepiej psychicznie. Wiem jaka to jest bariera z tą trzycyfrową wagą, Ka też [emoji6] a z każdym kilogramem poprawia się też samopoczucie fizyczne :)

Co do ciasta, to polecam to
Link do: Szwedzkie ciasto z mąką owsianą - Prosty Przepis i Składniki - Ugotuj.TO

Nie jest super wykwintne, ale jest zdrowe :) ja daję tam najczęściej jabłka, więcej niż w przepisie, bo nawet 1,5 kg. Wybieram słodkie i cukier zmniejszam do 120-140g ;) no i u mnie ksylitol, nie cukier.

To ten ślub tak nietypowo zimową [emoji1] śnieg mieliście? [emoji9]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry