reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Podobno ciasto z fasoli jest fajne. Ja nigdy nie robiłam ale się zbieram ;)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Z fasoli nie próbowałam, ale kiedyś robiłam takie pseudo piernikowe ciasto oparte głównie na marchewce i oleju [emoji1] trochę mąki tam było, ale jak na takie ciasto to mało :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Dzięki, zerknę zaraz na te przepisy. No i wyłamię się w wstrzemięźliwości od słodyczy do Świąt. Zakupiłam ksylitol ;)
Colorado, nie ;p Było 17stopni :) Słoneczko świeciło :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jo, ja kupiłam i to najlepiej wydane 1500zl w moim życiu. Dzięki niemu w końcu mam czas na seriale, bo ćwiczę regularnie 3-4 razy w tygodniu. Właśnie z niego zeszłam [emoji16]

Generalnie jest stabilny, nic się nie chybocze. Jedyne co to nie udało mi się zainstalować tej aplikacji do tętna ale nie jest mi w zasadzie potrzebna. Polecam 100%.

Dziewczyny wiem, że chipsy nie są fit ale mąż kupił takie i mają dobry skład: tylko ziemniaki, olej słonecznikowy i sól. Więc jak już Was najdzie chęć to lepiej takie niż z całą tablicą mendelejewa [emoji16]
1519473390-aa2a0a3de595d45e-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka korzystasz z przepisów Kingi Paruzel? Znalazlam tam brownie z fasoli i chyba na niego się zdecyduję.
Mimi też mnie ciekawi jak takie ciacho smakuje.
Colorado Twój przepis napewno wypróbuję przy innej okazji. W styczniu robilam szarlotkę sypana z kaszą manną i też fajne wychodzi.
Jo dzieki:) Fajnie że dołączyłaś.
Zazdroszczę Wam,ja nie mam miejsca na orbitrek. Jak zrobi się cieplej chce zacząć chodzić na silownię na powietrzu ale nie wiem czy się odwaze cwiczyc publicznie...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki, zerknę zaraz na te przepisy. No i wyłamię się w wstrzemięźliwości od słodyczy do Świąt. Zakupiłam ksylitol ;)
Colorado, nie ;p Było 17stopni :) Słoneczko świeciło :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko pamiętaj, żeby nic z ksylitolem piesełowi nie dawać, bo bardzo szkodliwy dla zwierzaków.

Co do ślubu to pogoda jak w wiosnę! [emoji1] My we wrześniu braliśmy i też bardzo ładnie było [emoji1]

Jo, ja kupiłam i to najlepiej wydane 1500zl w moim życiu. Dzięki niemu w końcu mam czas na seriale, bo ćwiczę regularnie 3-4 razy w tygodniu. Właśnie z niego zeszłam [emoji16]

Generalnie jest stabilny, nic się nie chybocze. Jedyne co to nie udało mi się zainstalować tej aplikacji do tętna ale nie jest mi w zasadzie potrzebna. Polecam 100%.

Dziewczyny wiem, że chipsy nie są fit ale mąż kupił takie i mają dobry skład: tylko ziemniaki, olej słonecznikowy i sól. Więc jak już Was najdzie chęć to lepiej takie niż z całą tablicą mendelejewa [emoji16]
1519473390-aa2a0a3de595d45e-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Jakie seriale oglądasz? Masz coś do polecenia? [emoji4]
Czipsy fajne, nie widziałam takich :) a kaloryczność jak wygląda?

8une3e3kck8m6mea.png
 
Jo, ja kupiłam i to najlepiej wydane 1500zl w moim życiu. Dzięki niemu w końcu mam czas na seriale, bo ćwiczę regularnie 3-4 razy w tygodniu. Właśnie z niego zeszłam [emoji16]

Generalnie jest stabilny, nic się nie chybocze. Jedyne co to nie udało mi się zainstalować tej aplikacji do tętna ale nie jest mi w zasadzie potrzebna. Polecam 100%.

Dziewczyny wiem, że chipsy nie są fit ale mąż kupił takie i mają dobry skład: tylko ziemniaki, olej słonecznikowy i sól. Więc jak już Was najdzie chęć to lepiej takie niż z całą tablicą mendelejewa [emoji16]
1519473390-aa2a0a3de595d45e-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
I ile tak biegasz?
Ja mam orbitreka ale staroc rozklekotany i ciężko już ćwiczyć

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ka korzystasz z przepisów Kingi Paruzel? Znalazlam tam brownie z fasoli i chyba na niego się zdecyduję.
Mimi też mnie ciekawi jak takie ciacho smakuje.
Colorado Twój przepis napewno wypróbuję przy innej okazji. W styczniu robilam szarlotkę sypana z kaszą manną i też fajne wychodzi.
Jo dzieki:) Fajnie że dołączyłaś.
Zazdroszczę Wam,ja nie mam miejsca na orbitrek. Jak zrobi się cieplej chce zacząć chodzić na silownię na powietrzu ale nie wiem czy się odwaze cwiczyc publicznie...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Popatrz sobie steppery z takimi rączkami jak orbi. Na olx widziałam. Na pewno mniej miejsca zajmuje a pewnie zbliżone działanie [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Kaloryczność taka jak zwykłych niestety. Ale naprawdę dobre [emoji16] Z seriali oglądam od lat Chirurgów, Homeland, This is us, a z netflixa ostatnio Jane the Virgin i zaczęłam Black Mirror [emoji16]

Zuza, nie ma co się wstydzić a te siłownie fajne są. A może rower? Ja już się nie mogę doczekać roweru! Patrz jeszcze co znalazłam: Link do: Czekoladowa tarta z masłem orzechowym Kingi Paruzel mam jedną książkę fit przepisy i jest naprawdę spoko. Brownie z fasoli kiedyś robiłam i wyszło nieźle [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry