reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Zuza, musisz koniecznie zażurkować [emoji6]

Co do włosów to tak sobie pomyślałam, że może przy androgenowych przyczynach dobry byłby mio inozytol (inofem, ovarin, myovarian itp), bo one regulują trochę pracę jajników, a one w części androgeny wytwarzają... ?

Ech, żeby w diecie ktoś tak mnie wspierał, jak mój kochany koteł przy pracy (bardzo intensywnej, jak widać po aktywności na forum[emoji23]) ... [emoji1]

1519412189-2f08c9705bc521e7-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
A co to za specyfiki?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Mimi, to jakaś tam witamina z grupy B, poczytaj dokładniej jak jesteś ciekawa, ja już dobrze nie pamiętam i nie chcę kręcić. Ale brałam to, bo lekarz zalecił przy pcos i przy staraniach. Wielu dziewczynom pomagało wyregulować jajniki, a one właśnie czasem za dużo androgenów produkują. Jeszcze nadnercza produkują, ale na nie chyba nie ma już sposobu :/ poza sterydem [emoji33]

Inofem i myoviarian są w saszetkach do rozpuszczania, ovarin za to w tabletkach :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ka pytam bo ja też zauważyłam różnicę ale nie wiem czy napewno po aloesie ;) bo zmieniłam zupełnie sposób odżywiania... Ja się załatwiam 2-3 razy dziennie teraz :o
Muszę w takim razie zrobić żurek;) A zakwas kupujecie czy robicie same? Włoszczyznę też się używa? A do krupniku jaka kasza sie najlepiej nadaje? Wiem - laik totalny;)
Kotek fajny :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka pytam bo ja też zauważyłam różnicę ale nie wiem czy napewno po aloesie ;) bo zmieniłam zupełnie sposób odżywiania... Ja się załatwiam 2-3 razy dziennie teraz :o
Muszę w takim razie zrobić żurek;) A zakwas kupujecie czy robicie same? Włoszczyznę też się używa? A do krupniku jaka kasza sie najlepiej nadaje? Wiem - laik totalny;)
Kotek fajny :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Kwestia błonnika pewnie, on poprawia pracę kiszek:)

Co do żurku to ja akurat kupuję, idzie trafić dobry, a najlepiej już to od babulinki na targu :)

Włoszczyzny ja nie daję :) w kwasie chyba się nie ugotuje [emoji4]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do żurku najpierw gotuję wywar na włoszczyźnie i wędzonce np. na wędzonym udku. Daję ziemniaki i dopiero na końcu daję zakwas. A czasem to i taki z torebki dodawałam. Czasem dodam kiełbasę, czasem nie. I jeszcze jajko.

Ale tradycyjny to taki jak Colorado pisze.

Krupnik tradycyjny to na kaszy jęczmiennej. Dziecku robiłam na jaglanej. A teraz robię na kaszy owsianej i taki mi najlepiej smakuje.
Ja długo krupniku nie jadłam, to była moja znienawidzona zupa w dzieciństwie. Pierwszy raz ugotowałam dopiero dla młodszej córki i stwierdziłam, że to nawet dobre [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Edysiek dzięki!Nawet nie wiedziałam że jest kasza owsiana! A krupnik jak się robi?! Gotuje jak jarzynową i dodaje kaszę?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek dzięki!Nawet nie wiedziałam że jest kasza owsiana! A krupnik jak się robi?! Gotuje jak jarzynową i dodaje kaszę?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie :) jest też wiele wersji przepisów odnośnie składu warzywnego [emoji1] u mnie zawsze marchewka, korzeń pietruszki, ziemniaczek, czasem sprzeciwię się "tradycji" i dodam groszek zielony [emoji7]

Edysiek, kasza owiana! I ja jeszcze o niej nie wiedziałam! [emoji6] Muszę uderzyć na zakupy [emoji41]

Jak podskoczą ceny wszystkiego, co owsiane, to wiecie na kogo zwalić [emoji33]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Witam się sobotnie :) Melduję że od Walentynek -4,5kg !Niby powinnam się cieszyć,ale liczba na wadze w dalszym ciągu dołuje...
Krupnik zrobię w tym tygodniu. Dziś robię pizzę.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, dziewczyno Ty się nie dołuj, tylko bądź z siebie dumna. Co za wynik! W takim tempie do świąt będzie minimum - 10. [emoji16] Brawo!

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry