reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ka,a te praliny daktylowe są dozwolone? Jestem przed okresem i wiem, że będzie mega ciężko!
Coraz więcej nas :) Mimi, dołączasz?
Ja też sobie ustaliłam ważenie w każdą sobotę i mam stracha chociaż nie zjadłam nic złego. Ale nigdy nie umiałam schudnąć i teraz się martwię...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi przed okresem waga skoczyla o 2 kg. I nie wiem jak jest teraz bo też boję się stanąć na wagę. Ale jutro z rana już to zrobię.
 
Ka, ja też, ja też! !! Uroczyście ślubuję zero cukru i słodyczy do świąt :) a będzie ciężko bo lekarz na kontroli powiedział że mam już jeść normalnie, a jak coś mi zaszkodzi to odstawić na chwilę. Więc pokusa jest;)

Colorado, co tam 8 pierogów :) Ja mam zamiar też dzisiaj zjeść pierogi. I też mamine;)

U mnie z mąką jest taki problem, że jak sobie trochę pofolguję, to waga zaraz w górę [emoji23] więc jak już zjem takie cuś, to mam wyrzut do siebie [emoji14]
A mi przed okresem waga skoczyla o 2 kg. I nie wiem jak jest teraz bo też boję się stanąć na wagę. Ale jutro z rana już to zrobię.
Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to norma była :) wody sporo się gromadzi. Nawet 3-4kg na plusie bywało...

Dziewczyny, tym bardziej muszę się ogarnąć, bo dziś 1 kg na plusie [emoji33] może to te soczki malinowe i pierogi [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, a zaobserwowałaś kiedy podjadasz/kusisz się na coś słodkiego?

Ja u siebie zauważyłam tendencję w stresowych sytuacjach i jak się nudzę [emoji17]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ka,a te praliny daktylowe są dozwolone? Jestem przed okresem i wiem, że będzie mega ciężko!
Coraz więcej nas :) Mimi, dołączasz?
Ja też sobie ustaliłam ważenie w każdą sobotę i mam stracha chociaż nie zjadłam nic złego. Ale nigdy nie umiałam schudnąć i teraz się martwię...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Dołączam ale pewnie odpadne jako 1 [emoji47]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Mimi, damy radę, a pomyśl, że może dieta bez cukru pomoże coś na włosy [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, nic dziwnego, że jesteś zdenerwowana. Ale mimo wszystko spróbuj wrzucić na luz [emoji9] stres wszystko psuje :( włosy niedługo się naprawią [emoji9]


Obiadowy meldunek:
Miała być faszerowana papryka, ale bardziej naszło nas na wypasiony żurek :) i nawet pół kabanoska zjadłam [emoji1]

1519397813-ed9ca0aa03993a02-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry