reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca a nie lepiej duphaston? Chyba luteina bardziej na szyjke działa. Mi zapisała gin przez plamienia na samym początku duphaston i brałam bardzo długo go. J na koniec ciąży jak skracala się za wcześnie szyjka to luteine dostałam.
A duphaston na co dziala ?

Kurde wizyte u gin mam dopiero 30.10 wiec moge ratować sie tylko luteina.
Wszystko inne co potrzebne do mojego przypadku mam... dzis mam tez wizyte u immunolog to podpytam czy cos moze mi dac... ale duphastonu peenie nie...
 
reklama
Dziękuję :* wizyte mam 30.10, bo akurat tak sie zapisalam juz wczesniej... chcialam porobic wymazy i skonsultowac bol brzucha... ;p no wiec grzecznie czekam
Poko co nic wiecej nie moge.. od ginekolog mialam na zapas heparyne w zastrzykach tzn recepte bez daty wiec jakos zabezpieczona jestem..
Bede brala tez ta luteine co mam w domu. Tamta ciaze tez zaczelam od luteiny w 28dc bo pojecjalam na IP myslalam ze brzuch mi rozerwie.... wiec mysle ze nic sie nie stanie jak w tej tez bede brala. Do wizyty mi starczy...
Ogolniw moim objawem ciazy tej i poprzedniej bylo to, ze przespalam prawie caly tydzien poprzedzajacy zrobieniw testu... do tego brzuch tak ciagnal w zasadzie podbrzusze takie ciągnięcie, na zmiane z takim sciskaniem.. jakos tak. Podobnie mam na okres. Kazdy ma inaczej , ale ja chyba mam wczesniejsza owu, bo dosc szybko testy wychodza.

Test: (na zywo kreska mocniejsza) tego pierwszego (cień cienia ) nie pokaze, bo na zdjeciu kiepsko widac a moj maz sobie do żartu kreske domalowal ;p
Osobiscie polecam strumieniowe.
Oby dwa testy robilam ok 18.
Zobacz załącznik 908888
Kochana to na pewno dzidzia będzie z tego testu. Gratuluję [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Kreska jak malowana [emoji7]
Super, strasznie się cieszę i nie puszczam kciuków, żebyś 30.10 zobaczyła fasolkę.

U mnie pobite gary - badałam szyjkę rano i @ już się czai za rogiem. Biorę to na klatę jak zwykle, tylko nie wiem co robić. Ginekolog kazała wyluzować do końca roku i jak nie wyjdzie to w styczniu drożność. A ja jakoś nie umiem wyluzować i nie wiem jak się wyłączyć i już planuję monitoring albo testy owu... A z drugiej strony, nie nastawiam się na listopad i grudzień, bo to 2 najgorsze miesiące u M. w pracy i wiem, że będzie trudno się wstrzelić. Tylko cholernie się boję jak dam sobie radę psychicznie w święta, bo wiem, że wtedy się rozsypię. Reasumując, powinnam teraz 2 miesiące wyluzować, ale nie wiem jak, pomóżcie [emoji16]
Może zafunfujcie sobie jakieś częstsze wyjścia do kina, restauracji... Może jakaś imprezka na rozluźnienie??
 
A duphaston na co dziala ?

Kurde wizyte u gin mam dopiero 30.10 wiec moge ratować sie tylko luteina.
Wszystko inne co potrzebne do mojego przypadku mam... dzis mam tez wizyte u immunolog to podpytam czy cos moze mi dac... ale duphastonu peenie nie...
Mi lekarz rodzinny wypisal receptę jak zabrakło a raz w aptece dali mi na słowo honoru że doniosę receptę.
Duphaston to progesteron, więc pomaga malusińskiemu na początku by zadomowił się w brzuszku. Podtrzymuje ciążę.
 
A duphaston na co dziala ?

Kurde wizyte u gin mam dopiero 30.10 wiec moge ratować sie tylko luteina.
Wszystko inne co potrzebne do mojego przypadku mam... dzis mam tez wizyte u immunolog to podpytam czy cos moze mi dac... ale duphastonu peenie nie...
Duphaston to tak jakby luteina. Też na podtrzymanie. Ja brałam od samego początku aż do 36tc
 
Może zafunfujcie sobie jakieś częstsze wyjścia do kina, restauracji... Może jakaś imprezka na rozluźnienie??
Ka, ja tez w tym cyklu postawiłam na czestszy seks od samego poczatku tj po okresie. I to juz drugi raz sie sprawdziło.... wiec polecam :) pierwsza ciaza udala sie z seksu co 2 dni, bez wyliczania, z glowa w zupełnie innym miejscu (robilismy remont), teraz ta ciaza tak samo... czesciej, ale bez analizowania , bo wymienialismy meble , wiec zakupy, skrecanie, przenoszenie rzeczy itp i na tym sie skupilam.. dopiero po owu mialam wiecej czasu to analizowalam wszystko....
Zycze Ci , zeby twoje objawy pokazywaly ciaze a nie pms ;*

Ja mysle, ze te wyliczanie owu to nic nie daje... bo Franek byl z wczesniejszej owu.. teraz tez test szybko wyszedl wiec pewnie owu mialam znacznie szybciej niz wslazujw aplikacja czy ja sobie wyliczylam, ze w 14 dniu...

:*** trzymam kciuki
 
U mnie bylo tak
Screenshot_20181019-090643.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181019-090643.jpg
    Screenshot_20181019-090643.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 206
reklama
Do góry