reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Widać cień, widać [emoji4] to był trochę mój pomysł, żeby poczekać do końca roku jeszcze, bo nam nic jest [emoji16] a jak mówię u M. ta końcówka roku jest słaba, więc właśnie układam sobie w głowie, że wracamy do gry od stycznia i robimy drożność. Jak będzie ok, to inseminacja. Do końca roku będzie akurat rok cykli staraniowych, więc w statystykach się mieścimy [emoji4]
Rozumiem ;) a moze akurat Wam sie uda jak bedziecie miec mniej czasu na analize wszystkich objawow owu czyli wlasnie koniec roku ;)

A probowalas tak, zeby co drugi dzien od konca @?
 
Ka, no nie wiem co Ci powiedzieć, bo wiem, jak ciężko jest wyluzować i mózg uwolnić od pamiętania i wszystkim i monitorowania wszystkich objawów...

Oczekująca, ja też nigdy szyjki nie badałam, nie lubię "tam" gmerać [emoji23][emoji23][emoji23]
Nie kumuluj w sobie stresu teraz. Sprawiaj sobie przyjemności, zjedz coś pysznego, obejrzyj fajny film z mężem, wybierzcie się gdzieś [emoji8] celebrujcie moment [emoji8] fasolka do was zawitała, piękny początek nowego rozdziału [emoji8]
 
Ka, no nie wiem co Ci powiedzieć, bo wiem, jak ciężko jest wyluzować i mózg uwolnić od pamiętania i wszystkim i monitorowania wszystkich objawów...

Oczekująca, ja też nigdy szyjki nie badałam, nie lubię "tam" gmerać [emoji23][emoji23][emoji23]
Nie kumuluj w sobie stresu teraz. Sprawiaj sobie przyjemności, zjedz coś pysznego, obejrzyj fajny film z mężem, wybierzcie się gdzieś [emoji8] celebrujcie moment [emoji8] fasolka do was zawitała, piękny początek nowego rozdziału [emoji8]
Zjedz cos pysznego?! Ja mialam schudnac... i musze teraz dopilnowac byleby nie przytyc.... [emoji14] ale moze sobie zrobie cos na slodko dozwolonego :D

Ka, co do staran to ja pilam winko wieczorami. Nie wiem co pomoglo, ale cos musialo ;p
Dzis jade powtorzyc bete, ale dopiero o 16 , boje sie ale staram zachowac spokoj, bo i tak nic zrobic nie mogę...

Colorado1989 jak Twoje wyniki? Bo nie wiem czy pisalas , ale moze mi umknelo.

Ja teraz czekam na pobranie bo musze tsh skontrolowac.
 
Co tam dzis u Was dobrego ?

Ja wlasnie po śniadaniu: kanapki z filetem z lososia, salatka z pomidora ogorka kiszonego cebuli i rzodkiewki i kawalek parmezanu ;)

A na obiad kotlety z kaszy gryczanej i pieczarek (mase mialam zamrozona wiec tylko uformowac kotlety i usmazyc) do tego pieczarki duszone i warzywa na patelnie z sosem czosnkowym [emoji7]
 
Oczekująca trzymam kciuki za betę[emoji4]
Ja dziś piekę chlebek, bo już mi się upominają kiedy będzie ;) Piekę dwie sztuki, bo za dużo chętnych [emoji39]
U mnie dziś takie śniadanko
IMAG1996.jpg

A na obiad jeszcze nie wiem co tzn. standardowo Michasiowi rosołek gotuję [emoji6]
 

Załączniki

  • IMAG1996.jpg
    IMAG1996.jpg
    63,6 KB · Wyświetleń: 158
reklama
Oczekująca trzymam kciuki za betę[emoji4]
Ja dziś piekę chlebek, bo już mi się upominają kiedy będzie ;) Piekę dwie sztuki, bo za dużo chętnych [emoji39]
U mnie dziś takie śniadanko Zobacz załącznik 909307
A na obiad jeszcze nie wiem co tzn. standardowo Michasiowi rosołek gotuję [emoji6]
Dzieki :*

Podziwiam za sniadanie bez weglowodanow ja po takim za godzine jestem glodna [emoji14]
Tez musze upiec chleb juz maz ciagle pyta kiedy bedzie.. a w dwoch lidlach maki nie bylo, w netto tez nie i chyba do auchan bede musiala podjechac , bo tez juz mam smaka.
 
Do góry