reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca, to ja zacznę moje zwyczajowe doszukiwanie się objawów [emoji16] ten brzuch to Cię bolał jak na okres czy jakoś inaczej? [emoji16] U mnie 27dc i wciąż czuję jakby zaraz miał być, ale czuję tak od 2 tygodni, także ten...

Dobrego piątku Dziewczyny, ja zaraz wcinam omleta ze szpinakiem i 2 plastrami camemberta i do pracy.
 
reklama
Oczekująca, aż nie wiem co powiedzieć!!! Gratulacje Kochana!!! Życzę Ci z całego serca, żeby ta ciąża przebiegała bezproblemowo i fasolka zdrowo rosła. Boże, aż się wzruszyłam. Zasługujesz na wielkie szczęśliwe zakończenie [emoji8][emoji8][emoji8] i niech Ci nie będzie głupio przeze mnie, ja się cieszę ogromnie z każdej Waszej ciąży i dajecie mi nadzieję, że i na mnie przyjdzie czas. Także głowa do góry i dbaj o Was [emoji173]️ pochwal się testami [emoji4]kiedy wizyta?
Dziękuję :* wizyte mam 30.10, bo akurat tak sie zapisalam juz wczesniej... chcialam porobic wymazy i skonsultowac bol brzucha... ;p no wiec grzecznie czekam
Poko co nic wiecej nie moge.. od ginekolog mialam na zapas heparyne w zastrzykach tzn recepte bez daty wiec jakos zabezpieczona jestem..
Bede brala tez ta luteine co mam w domu. Tamta ciaze tez zaczelam od luteiny w 28dc bo pojecjalam na IP myslalam ze brzuch mi rozerwie.... wiec mysle ze nic sie nie stanie jak w tej tez bede brala. Do wizyty mi starczy...
Ogolniw moim objawem ciazy tej i poprzedniej bylo to, ze przespalam prawie caly tydzien poprzedzajacy zrobieniw testu... do tego brzuch tak ciagnal w zasadzie podbrzusze takie ciągnięcie, na zmiane z takim sciskaniem.. jakos tak. Podobnie mam na okres. Kazdy ma inaczej , ale ja chyba mam wczesniejsza owu, bo dosc szybko testy wychodza.

Test: (na zywo kreska mocniejsza) tego pierwszego (cień cienia ) nie pokaze, bo na zdjeciu kiepsko widac a moj maz sobie do żartu kreske domalowal ;p
Osobiscie polecam strumieniowe.
Oby dwa testy robilam ok 18.
20181019_072319.jpg
 

Załączniki

  • 20181019_072319.jpg
    20181019_072319.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 197
Kreska jak malowana [emoji7]
Super, strasznie się cieszę i nie puszczam kciuków, żebyś 30.10 zobaczyła fasolkę.

U mnie pobite gary - badałam szyjkę rano i @ już się czai za rogiem. Biorę to na klatę jak zwykle, tylko nie wiem co robić. Ginekolog kazała wyluzować do końca roku i jak nie wyjdzie to w styczniu drożność. A ja jakoś nie umiem wyluzować i nie wiem jak się wyłączyć i już planuję monitoring albo testy owu... A z drugiej strony, nie nastawiam się na listopad i grudzień, bo to 2 najgorsze miesiące u M. w pracy i wiem, że będzie trudno się wstrzelić. Tylko cholernie się boję jak dam sobie radę psychicznie w święta, bo wiem, że wtedy się rozsypię. Reasumując, powinnam teraz 2 miesiące wyluzować, ale nie wiem jak, pomóżcie [emoji16]
 
Kreska jak malowana [emoji7]
Super, strasznie się cieszę i nie puszczam kciuków, żebyś 30.10 zobaczyła fasolkę.

U mnie pobite gary - badałam szyjkę rano i @ już się czai za rogiem. Biorę to na klatę jak zwykle, tylko nie wiem co robić. Ginekolog kazała wyluzować do końca roku i jak nie wyjdzie to w styczniu drożność. A ja jakoś nie umiem wyluzować i nie wiem jak się wyłączyć i już planuję monitoring albo testy owu... A z drugiej strony, nie nastawiam się na listopad i grudzień, bo to 2 najgorsze miesiące u M. w pracy i wiem, że będzie trudno się wstrzelić. Tylko cholernie się boję jak dam sobie radę psychicznie w święta, bo wiem, że wtedy się rozsypię. Reasumując, powinnam teraz 2 miesiące wyluzować, ale nie wiem jak, pomóżcie [emoji16]
Nie da się wyluzowć jeśli bardzo chce się dziecka- to tak według mnie. Łatwo wszystkim mówić no ale nie da się i już. Zawsze gdzieś podświadomie się o tym myśli.
Ja mogę powiedzieć co brałam i co u mnie może pomogło. Brałam kwas foliowy, witaminy femibion natal1, castagnus,olejek z wiesiołka, stosowaliśmy żel conceive, mąż brał kwas foliowy, korzeń maca, promen. Więc byliśmy obstawieni bardzo. No i staraliśmy się co 2 dzień od zakończenia okresu do 17 dnia cyklu. Chociaż też nie do końca. Pokaże Ci ten miesiąc. Okres miałam 8.06.
Po niby dla żartu niby nie nogi i pupa wysoko- żeby grawitacja w tą stronę bo trzeba działała [emoji39]
Screenshot_20181019-083241.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181019-083241.jpg
    Screenshot_20181019-083241.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 174
Oczekująca a nie lepiej duphaston? Chyba luteina bardziej na szyjke działa. Mi zapisała gin przez plamienia na samym początku duphaston i brałam bardzo długo go. J na koniec ciąży jak skracala się za wcześnie szyjka to luteine dostałam.
 
Biorąc pod uwagę że już miałam 76 a jak wyszłam ze szpitala po operacji i kilku dniach bez jedzenia i picia to i nawet 73 widziałam na wadze [emoji24] więc jestem zła na siebie i to bardzo. Z drugiej strony nawet jak nie jem niezdrowo to waga nie spada, karmię małego, ruszam się tyle ile przy dziecku i ogarniajac dom..
Może jesz za mało? I wtedy organizm zamiast spalać magazynu je
 
Dziewczyny... wiecie , ze od jakiegos tygodnia nie czuje sie dobrze.. cos mnie podkusilo i zrobilam wczoraj test... wyszedl cień cienia.... nic nie mowilam bo spanikowalam... dzis test powtorzylam kreska o wiele bardziej widoczna... pojechalam na bete... 24dc... beta 35 progesteron 21... pierwszy zastrzyk z heparyny wbity w brzuch... cholernie sie boje... wiem, ze moze to byc ciaza biochemiczna, moze nie byc zarodka, moze serce stanac moze stac sie milion rzeczy...moge znow urodzic przed czasem.... chcialam tej ciazy ale nie sadzilam ze to sie uda w pierwszyn cyklu... boje sie ze cos bedzie nie tak :(
.... nie wiem czy nie za szybko to testowanie.... i wszystko ;(
Kochana powtórz jeszcze test. Jeśli zaszła to nie możesz tak się denerwować. To może tylko zaszkodzić... Wiem że niepokój i strach będą ci towarzyszyć całe 9 miesięcy... Ale dla zdrowia dziecka musisz się wyciszyć. Będzie dobrze. Wierzę w to [emoji11]
 
reklama
Kochana powtórz jeszcze test. Jeśli zaszła to nie możesz tak się denerwować. To może tylko zaszkodzić... Wiem że niepokój i strach będą ci towarzyszyć całe 9 miesięcy... Ale dla zdrowia dziecka musisz się wyciszyć. Będzie dobrze. Wierzę w to [emoji11]
Probuje... beta jednoznacznie wskazuje na ciaze wiec jutro powtorka. Zobacze w jakim kierunku zmierza... juz sie uspokoilam... co ma byc to bd...
 
Do góry