reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Kochane dziękuję Wam badzo :* :* :*
Colorado wczoraj 3godziny i był zrobiony w tym godzinę z Michasiem na kolanach :D
Ka kochana silna kobietka z Ciebie i raz dwa odrobisz straty :*
A to stół małolatów ;)Zobacz załącznik 893726

Uff, jak to dobrze że w klasie Młodej jest w sumie 10 dzieciaków. Ja bardzo lubię dzieci ale ogarnięcie gromadki 11-12 latków to nie lada wyczyn.
Wszystkiego dobrego dla Kawalera .
 
Co wy na to?
Screenshot_20180902-155501.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180902-155501.jpg
    Screenshot_20180902-155501.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 265
Cześć dziewczyny :) Powiem Wam że ogarnięcie tej szarańczy było nielada wyczynem. Było ich 16osob plus 3 maluszków takich jak Michaś.Łącznie ponad 30osób było jak małe wesele;) Zajmowałam się dwoma imprezami i tak biegałam góra dół.Ostatni goście wyszli po 24 .Oczywiście mąż zaniemógł wcześniej i całe sprzątanie zostało dla mnie.
A dziś znów się zaczęło tego co tygryski nie lubią czyli szkoła buuu :(
 
No tak szkoła. Mamy plan lekcji na razie podstawowych zajęć i już jest tego sporo. Klasa 6, No ale my mamy w sumie 5 godzin angielskiego i 2 hiszpańskiego plus basen. Jeszcze nie ustalone kółka więc jeszcze coś tam dojdzie. Uff, zaczęło się.
 
reklama
Dziewczyny, początki są najgorsze, wdrożycie się z dzieciakami w ten codzienny młyn to będzie już łatwiej :( ja do szkoły to bym nie wróciła z własnej woli, ale studia to bym chętnie powtórzyła [emoji23][emoji23]

Mimi, ja mam mieszane uczucia do takich nowinek suplementowych. Mam wrażenie, że jakby coś było udowodnione naukowo skuteczne tak samo albo bardziej od metforminy, to Endo by mi powiedział. Przynajmniej taką mam nadzieję [emoji23]
 
Do góry