reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Kurde, to ja chyba rekordzistka z sioforem byłam, jeśli chodzi o dawkę, bo brałam 3x1000 [emoji33] ale realnie 2x1000 bo po obiedzie zwykle zapominałam [emoji6]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Troszkę Was zaniedbałam przez ten tydzień ale nawet nie wiem kiedy on minął.Michaś biega po domu oczy trzeba mieć wszędzie, do tego już 3 czwórka mu wyszła ,więc możecie się domyślić jaki był sajgon.
Jutro moje urodziny podobno mąż mi że robi nie wiem bo nie rozmawiamy że sobą od 3dni .Jutro też robię Kacprowi urodziny, bo miał 21ale byliśmy na wczasach.A to tegoroczny tort;)
IMAG1464.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1464.jpg
    IMAG1464.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 212
Ech, ja po wizycie u dietetyka. Powiem Wam, że ta IO to franca jednak. Mój bilans wakacyjny to po +4cm w talii i biodrach. Nie dałam się zważyć bo włączył mi się lek wagowy i zważę się na następnej wizycie. Wiedziałam, że trochę sobie pofolgowałam latem ale jednak trochę się pilnowałam więc miałam nadzieję, że chociaż będzie na 0. No nic, dziś mam wesele, jutro imprezkę rodzinną, a od poniedziałku wracam do gry na 200%[emoji4]
 
Agunia, sto lat i grzecznego męża! [emoji16]

Kurde, ale torcicho [emoji33] długo Ci zajmuje takie cudo zrobić? [emoji4]

Ka, no nie gadaj, że przy takiej aktywności i małej mimo wszystko ilości grzechów taki wynik :( ale na pewno dasz radę odrobić to [emoji8] IO to najgorszy przeciwnik w odchudzaniu... Można by tego najgorszym wrogom życzyć [emoji23]
 
Ech, ja po wizycie u dietetyka. Powiem Wam, że ta IO to franca jednak. Mój bilans wakacyjny to po +4cm w talii i biodrach. Nie dałam się zważyć bo włączył mi się lek wagowy i zważę się na następnej wizycie. Wiedziałam, że trochę sobie pofolgowałam latem ale jednak trochę się pilnowałam więc miałam nadzieję, że chociaż będzie na 0. No nic, dziś mam wesele, jutro imprezkę rodzinną, a od poniedziałku wracam do gry na 200%[emoji4]
W takim razie wybaw sie, najedz i wracaj do gry :)
Milego weekendu ! :*
 
Cześć dziewczyny :) Troszkę Was zaniedbałam przez ten tydzień ale nawet nie wiem kiedy on minął.Michaś biega po domu oczy trzeba mieć wszędzie, do tego już 3 czwórka mu wyszła ,więc możecie się domyślić jaki był sajgon.
Jutro moje urodziny podobno mąż mi że robi nie wiem bo nie rozmawiamy że sobą od 3dni .Jutro też robię Kacprowi urodziny, bo miał 21ale byliśmy na wczasach.A to tegoroczny tort;) Zobacz załącznik 893594
Przepiękny tort!!!!
 
reklama
Kochane dziękuję Wam badzo :* :* :*
Colorado wczoraj 3godziny i był zrobiony w tym godzinę z Michasiem na kolanach :D
Ka kochana silna kobietka z Ciebie i raz dwa odrobisz straty :*
A to stół małolatów ;)
IMAG1473.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1473.jpg
    IMAG1473.jpg
    145,7 KB · Wyświetleń: 221
Do góry