reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mój Kuba lubi tą nutellę;)
Pyszny! Najbardziej czuć pomarańcze:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój Kuba lubi tą nutellę;)
Pyszny! Najbardziej czuć pomarańcze:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
A Ty jak ja robisz?
Bo ja dałam tylko avocado banany i kakao

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Możesz dodać troche miodu. Banan musi być bardzo dojrzały żeby był słodki.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej:( O jakiego guza chodziło? Nie oglądałam od poczatku.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A otyła jest przez chorobę? Czy po prostu kg leciały?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aktualnie jestem w 15 tygodniu i 3 dniu, waga 76kg i mam 160cm wzrostu - jak to mąż mówi mały konus ze mnie.
Jeśli chodzi o dodatkowe kg w ciąży to tak na prawdę jeszcze nie przytyłam zbyt dużo, bo praktycznie codziennie wymiotowałam i waga od kiedy się dowiedziałam jest niecały kilogram do przodu.
To czego najbardziej się boję w ciąży to rozstępy. W wieku nastoletnim miałam problemy z kolagenem i mam straszne rozstępy na piersiach, pod kolanami, na biodrach, udach. Boję się, że teraz w ciąży nabawię się rozstępów na brzuchu... Smaruję się od 2 tygodni olejkiem, ale boję się, że to nie wystarczy :(

Heeeeej [emoji9] to mamy bardzo podobny wiek ciąży [emoji4] co tam Twoja waga, kochana, jesteś tu chyba szczupaczkiem [emoji16]

Musimy pilnować się z kilogramami [emoji6] ale motywację całkiem nie najgorszą mamy, nie? [emoji4]

Co do rozstępów to jest to ponoć genetycznie uwarunkowane. Też mam do nich skłonność, mam piersi poorane, boczki, trochę za kolanami (!), Na biodrach i ledzwiach ... Ehhh.. ale muszę stwierdzić, że mi wszystko jedno już z nimi [emoji28] więc smaruję się, żeby wyrzutów nie mieć [emoji14]

Ile masz lat? Masz już jakiegoś bobasa na koncie? [emoji1]
Kochana nam daleko do Twojej wagi ;) A ja jestem jeszcze niższym konusem niż Ty ;) 157cm.
Mimi szpinak(listki), jarmuż, jabłko, pomarańcza, banan, mleko. Mąż pije ze mną:) Zdziwił się że wypił szpinak którego do obiadu nie lubi [emoji14]


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Zuza, ale koktajl! [emoji1] Fajnie, że Ci wchodzą, mi nie bardzo [emoji6]
I jak w smaku? Da się przeżyć?
Ja dziś robiłam nutelle z avocado i bananów ale było okropne [emoji21]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Hehe no oryginał ciężko pewnie podrobić jak tam tyle syfu dają [emoji16] a organizm z jakiegoś powodu zawsze uwielbia syf [emoji16]

I Twój synek wcina tę zupkę samo zdrowie??? Cudowne dziecko! [emoji1]
Co do najedzenia się zupą to trzeba jednak do niej włożyć coś więcej niż wywar i warzywa, wtedy syci [emoji4] u nas często sama zupa na obiad, jakoś tak nam się jednodaniowo utarło - albo zupa, albo drugie danie ;-)

W kwestii jedzenia dziś nie mam nic ciekawego do zraportowania - kanapki, na śniadanie, resztka żurku na obiad, na kolację kanapki będą. Dziś jestem absolutnie leniwa i niekreatywna [emoji16]


8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry