reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado i wzajemnie:*
U mnie wyszły jajka na twardo :( Dominik się obudził i nie zdążyłam:(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na twardo też dobre ;)
U mnie na śniadanie standardowo kanapki.

Na obiad była kasza (mix ) pierś z kurczaka smażona w mące owsianej i surówka niestety kupna

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Jest pyszny. Polecam!
Jak będę teraz na zakupach to biorę kilka pudełek ;) jest jeszcze jeden rodzaj i też może wezmę na sprobowanie

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
U mnie dzisiaj taki obiad. Z tym, że ja nie jadłam ziemniaków, tylko wzięłam drugą cukinię. A cukinię nadziewałam ricottą i suszonymi pomidorami.
1519825540-ab559d67b178239f-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Edysiek, ale pysznie wygląda! Podgotowujesz cukinię wcześniej?

A ja poćwiczyłam i zrobiłam sobie koktajl na podwieczorek: borówki, mleko sojowe, kakao i wiórki kokosowe [emoji39]
1519831425-3eb6a24eda75b2c3-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka pychotka:*
Edysiek w takiej formie cukini jeszcze nie jadłam. Super wygląda:*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Edysiek, ale pysznie wygląda! Podgotowujesz cukinię wcześniej?

A ja poćwiczyłam i zrobiłam sobie koktajl na podwieczorek: borówki, mleko sojowe, kakao i wiórki kokosowe [emoji39]
1519831425-3eb6a24eda75b2c3-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Cukinię wydrążam i solę, odstawiam na pół godziny. Odlewam zebraną wodę.
Nakładam farsz. Zwykle robiłam z mielonego mięsa z ryżem.
Dzisiaj pół wydrążonej cukini pokroiłam drobno, dodałam ricottę i pokrojone suszone pomidory.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Do góry