reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Cześć Kobietki,
i ja dołączę z chęcią do grupy wsparcia. To moja pierwsza ciąża, taka niespodzianka dla mnie i dla Męża.
Z wagą przestałam się lubić już w gimnazjum, zawsze pokazywała nie tyle co chciałam :p dwa razy byłam na diecie, ale za bardzo lubię jeść i nic z tego nie wyszło...
 
reklama
Cześć Kobietki,
i ja dołączę z chęcią do grupy wsparcia. To moja pierwsza ciąża, taka niespodzianka dla mnie i dla Męża.
Z wagą przestałam się lubić już w gimnazjum, zawsze pokazywała nie tyle co chciałam [emoji14] dwa razy byłam na diecie, ale za bardzo lubię jeść i nic z tego nie wyszło...
Witamy [emoji1]
Napisz coś więcej. Który tc, jaka waga?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Aktualnie jestem w 15 tygodniu i 3 dniu, waga 76kg i mam 160cm wzrostu - jak to mąż mówi mały konus ze mnie.
Jeśli chodzi o dodatkowe kg w ciąży to tak na prawdę jeszcze nie przytyłam zbyt dużo, bo praktycznie codziennie wymiotowałam i waga od kiedy się dowiedziałam jest niecały kilogram do przodu.
To czego najbardziej się boję w ciąży to rozstępy. W wieku nastoletnim miałam problemy z kolagenem i mam straszne rozstępy na piersiach, pod kolanami, na biodrach, udach. Boję się, że teraz w ciąży nabawię się rozstępów na brzuchu... Smaruję się od 2 tygodni olejkiem, ale boję się, że to nie wystarczy :(
 
Kochana nam daleko do Twojej wagi ;) A ja jestem jeszcze niższym konusem niż Ty ;) 157cm.
Mimi szpinak(listki), jarmuż, jabłko, pomarańcza, banan, mleko. Mąż pije ze mną:) Zdziwił się że wypił szpinak którego do obiadu nie lubi [emoji14]


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisałam wyżej:) Polecam,pycha. Piję od tygodnia na drugie śniadanie ale dziś się nie wyrobiłam i pominęłam ten posiłek.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana nam daleko do Twojej wagi ;) A ja jestem jeszcze niższym konusem niż Ty ;) 157cm.
Mimi szpinak(listki), jarmuż, jabłko, pomarańcza, banan, mleko. Mąż pije ze mną:) Zdziwił się że wypił szpinak którego do obiadu nie lubi [emoji14]


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
I jak w smaku? Da się przeżyć?
Ja dziś robiłam nutelle z avocado i bananów ale było okropne [emoji21]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry