reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Tutaj wychodzi chyba, że cukru i słodzików nie ma? Ewentualnie ten naturalnie występujący. Kiedyś w jakimś sklepie były te napoje aloesowe, no i tam cukru było chyba tyle co napojach gazowanych :/


8une3e3kck8m6mea.png
Moja córka czasem kupuje te napoje. Słodkie paskudztwo [emoji13]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Mimi już stosuję;)
I Ka napisala ze jej go polecano także chyba nie jest taki zły

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi u mnie podobny obiad. Zupa fasolowa. A na drugie kurzy cyc, warzywa na patelnię i ryż naturalny.
Zrobiłam wczoraj, bo dzisiaj po pracy idę jeszcze na zebranie do szkoły.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Mimi wygląda pysznie :)
50ml na dzien. Można podzielić. Ja piję 25ml 2xdziennie. Podobno przyspiesza przemiane materii. Przydaloby się!!!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też łykam cały arsenał ale zostanę chyba przy aloesie, pregnie i wiesiołku. Powinno styknąć. A propos wiesiołka, to łykam od 10 dni i generalnie już widzę efekty [emoji16]

A poza tym to mówcie mi porażka... Zjadłam dziś na raz tabliczkę gorzkiej czekolady [emoji22]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ka jakie efekty po wiesiołku? Każdemu zdarzają się gorsze dni. Dobrze że gorzką a nie jakąś Oreo czy inną mega słodką :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry