reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Kasia super że już jesteś w domu:* I że kg spadly :)
Dziewczyny w Biedronce jest promocja na parówki:)

1518465799-52ad3568c21ca975-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ka jaki masz sok? I ile na dobę masz przyjmować?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado ja wczoraj byłam w aptece z mężem w aptece. Kuba był niegrzeczny(bawił się ciśnieniomierzem) a Dominik sie obudził i marudził. Więc gdy mąż poprosił o sok z aloesu i zapytał pani czy jest 100% a ona odpowiedziała twierdząco to niesprawdzaliśmy. A w domu myślalam że mnie coś trafi... Mam sok z Oleofarm a taki Skład: sok z aloesu 99,8%, benzoesan sodu (substancja konserwująca), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sorbinian potasu (substancja konserwująca).
[emoji35]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, nie znajdziesz takiego sto procent 100%, ja mam na razie taki:
1518506367-1edfdb0475abf2d3-aaaaaa.jpeg


1518506377-a5e4eeed4e4e566d-aaaaaa.jpeg


A Oleofarm też mi polecała kuzynka farmaceutka. Masz czysty sok czy z miąższem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka nie było z miąższem:( więc wzięłam bez. Twój też jest mocno kwaśny?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę ale spokojnie da się pić :) Colorado, myślisz, że w tych też dużo cukru?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę ale spokojnie da się pić :) Colorado, myślisz, że w tych też dużo cukru?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj wychodzi chyba, że cukru i słodzików nie ma? Ewentualnie ten naturalnie występujący. Kiedyś w jakimś sklepie były te napoje aloesowe, no i tam cukru było chyba tyle co napojach gazowanych :/


8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado ja wczoraj byłam w aptece z mężem w aptece. Kuba był niegrzeczny(bawił się ciśnieniomierzem) a Dominik sie obudził i marudził. Więc gdy mąż poprosił o sok z aloesu i zapytał pani czy jest 100% a ona odpowiedziała twierdząco to niesprawdzaliśmy. A w domu myślalam że mnie coś trafi... Mam sok z Oleofarm a taki Skład: sok z aloesu 99,8%, benzoesan sodu (substancja konserwująca), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sorbinian potasu (substancja konserwująca).
[emoji35]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Może można zwrócić ?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry