reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

U mnie jak na razie waga leci bardzo szybko. Od 19 stycznia spadła o 5,8 kg. Przez te kilka dni pobytu w szpitalu straciłam 3,3 kg. No ale nie dziwota skoro mój pierwszy posiłek to kleik ryżowy w niedzielę na śniadanie.
Tadam:
1518423553-882167566d9bd116-aaaaaa.jpeg


Na obiad zupa marchewkowa z ryżem. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia bo czułam taki głód że musiałam od razu go zaspokoić [emoji23]. Na kolację znowu kleik ryżowy [emoji58]

Dzisiaj też kleik ryżowy na śniadanie, na drugie śniadanie spróbuję zjeść kilka sucharow. To dopiero będzie uczta[emoji23]

bl9ci09k1uie6cq5.png
Moja mama w miesiąc schudła 10kg

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
To jak to się dzieję, że tak leci? Zdradzcie sekret [emoji16]

Mimi, biorę 1x500 od 2 tygodni.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, nie chciałabym zniechęcać/zachęcać Cię do niczego, bo to Twoja decyzja, powiem Ci tylko tyle, że jeśli masz podwyższoną insulinę, to ona źle też wpływa na jajniki, a jajniki powiązane są z m.in. z produkcją androgenów. Poza tym podwyższona insulina i cukier wprowadza taki chroniczny stan zapalny w organizmie.

Dziewczyny, wczoraj oglądałam taki film dokumentalny o cukrze w jedzeniu. Wiecie, że przeciętny nastolatek australijski we wszystkim co je zjada 40 łyżeczek cukru dziennie?! [emoji33] Ja przez tydzień tyle nie zjadam [emoji37] no i wychodzi, że fruktoza też zbyt zdrowa nie jest [emoji17] wychodzi na to, że o wiele lepiej jeść sporo tłuszczów nienasyconych, roślinnych, nawet trochę zwierzęcych, ale nie jeść cukru. Podwyższony poziom cukru postarza też cerę, robią się zmarszczki i takie czerwone plamki [emoji33]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado ludzie nie zdają sobie sprawy, że cukier jest wszędzie. Teraz nawet chleb jest dosładzany.
Dziecko nie musi jeść słodyczy, wystarczy że będzie pić soki i napoje.

Widzę po sobie, że rezygnacja z cukru dużo mi daje.

Kasia ten spadek wagi to nagroda za Twoje cierpienia [emoji5]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
No właśnie, realistycznie to nie da się w 100% wyeliminować cukru, ale zawsze im więcej się utnie, tym lepiej [emoji6]

W shake'u truskawkowym, pewnie z maca albo innego kfc, ponoć jest 16 łyżeczek cukru [emoji33]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Moja mama w miesiąc schudła 10kg

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Łooo matko. Bardzo dużo schudła mama. A teraz jest na diecie czy je wszystko? No i jak z wagą?

To jak to się dzieję, że tak leci? Zdradzcie sekret [emoji16]

Mimi, biorę 1x500 od 2 tygodni.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ka, sekretem jest chory pecherzyk żółciowy a teraz jego brak. Tak jak Mimi pisała, same papki, posiłki lekkostrawne, dieta wątrobowa. Wolałabym już mieć ten pecherzyk i mieć te nadprogramowe kilogramy. Może za kilka miesięcy mi się zmieni. Na razie powoli wprowadzam nowości typu suchary, biszkopty czy kawa inka.
 
Łooo matko. Bardzo dużo schudła mama. A teraz jest na diecie czy je wszystko? No i jak z wagą?



Ka, sekretem jest chory pecherzyk żółciowy a teraz jego brak. Tak jak Mimi pisała, same papki, posiłki lekkostrawne, dieta wątrobowa. Wolałabym już mieć ten pecherzyk i mieć te nadprogramowe kilogramy. Może za kilka miesięcy mi się zmieni. Na razie powoli wprowadzam nowości typu suchary, biszkopty czy kawa inka.
Kasia, na pewno lepiej nie mieć operacji i męczyć się z jakąś dietą niż mieć operację i chudnąć na takiej mizernej cokolwiek diecie. Mam nadzieję, że wrócisz szybko do normalnego jedzenia. Pewnie potem tylko tłuste/ciężkostrawne rzeczy odpadają? Czy coś jeszcze na stałe odpada??

Muszę ogarnąć się choć minimalnie, teściowa niedługo przychodzi, bo do naszego miasta przyjeżdża do kardiologa, no to wpadnie przy okazji. A ja taka w proszku [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Łooo matko. Bardzo dużo schudła mama. A teraz jest na diecie czy je wszystko? No i jak z wagą?



Ka, sekretem jest chory pecherzyk żółciowy a teraz jego brak. Tak jak Mimi pisała, same papki, posiłki lekkostrawne, dieta wątrobowa. Wolałabym już mieć ten pecherzyk i mieć te nadprogramowe kilogramy. Może za kilka miesięcy mi się zmieni. Na razie powoli wprowadzam nowości typu suchary, biszkopty czy kawa inka.
Ona miała zabieg ok 8lat temu.
A teraz je wszystko. Waga trochę wzrosła ale ona waży ok 70kg

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry