reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Ja kupilam mężowi bombonierkę ferrero ja również dostałam bombonierkę ale powiedziałam chlopakom żeby zjedli,przyjęłam za to kwiatki; moje ulubione żonkile:) Na kolacje zjemy zapiekankę:)
Ka fajowy prezent:)
Colorado super że jest lepiej:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my z zasady nie świętujemy, a mąż mi dziś podarował nowy telefon [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Elegancko [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja kupilam mężowi bombonierkę ferrero ja również dostałam bombonierkę ale powiedziałam chlopakom żeby zjedli,przyjęłam za to kwiatki; moje ulubione żonkile:) Na kolacje zjemy zapiekankę:)
Ka fajowy prezent:)
Colorado super że jest lepiej:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam róże wino i czekoladki. A i syn kupił mi maskotkę [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Mimi, super prezent od synka [emoji6] my poświętowaliśmy między pracami [emoji173][emoji6]

Jakbym dziś się pojawiła pod innym nikiem tzn że zainstalowanie aplikacji na nowym telefonie mnie przerosło [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka? Przeniosłaś już duszę ze starego telefonu w nowy? [emoji1][emoji1]

Wracam do dietki :)

Zrobiłam twarożek z rzodkiewką, prażonym słonecznikiem i jogurtem 0%, miał być jeszcze szczypiorek, ale umarł :(

1518649147-ec4aa8d28965108c-aaaaaa.jpeg
1518649162-ffa6396f78533ac1-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Tak, Colorado, mój mąż zrobił tak, że wszystkie aplikacje mi się cudem przeniosły [emoji3]

Edysiek, masz jakiś sprawdzony sposób na pizzę? Ja się od dłuższego czasu przymierzam do zrobienia z mąki orkiszowej ale jeszcze mi nie wyszło.

Ja dziś mam opóźnienie od rana, wypadłam z domu bez śniadania i kupiłam na stacji bagietkę graham z tuńczykiem i jajkiem. Pycha

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry