reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

B 30% T 30% W 40%
Oblicz sobie na potreningu.pl
Wskaźnik BMR i tam obliczy Ci ile jeść aby utrzymać wagę i odejmij od tego ok. 300kcal

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Hej Dziewczynki, jak tam na końcówce weekendu? U mnie wizytowo-rodzinnie, ale byłam dość grzeczna. Zjadłam co prawda kawałek ciasta ale mały [emoji6] i bratowa zauważyła że schudłam [emoji16]

Edysiek, a już myślałam, że będzie można bez wyrzutów pojeść galaretki, szkoda.

Colorado, gratuluję wagi i wizyty w toalecie[emoji122][emoji122][emoji122] od razu się człowiek lepiej czuje [emoji16]

Jeszcze z nowości to kupiłam sobie aloes do picia tak ogólnie dla zdrowia ale ponoć wspomaga odchudzanie i mega oczyszcza organizm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez slyszalam ze jest ok. A jak w smaku?

Ja czytałam o tej berberynie ze też pomaga w odchudzaniu i zastanawiam się czy nie kupić.... Ale z drugiej strony już tyle tego wszystkiego lykam.... :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Hej Dziewczynki, jak tam na końcówce weekendu? U mnie wizytowo-rodzinnie, ale byłam dość grzeczna. Zjadłam co prawda kawałek ciasta ale mały [emoji6] i bratowa zauważyła że schudłam [emoji16]

Edysiek, a już myślałam, że będzie można bez wyrzutów pojeść galaretki, szkoda.

Colorado, gratuluję wagi i wizyty w toalecie[emoji122][emoji122][emoji122] od razu się człowiek lepiej czuje [emoji16]

Jeszcze z nowości to kupiłam sobie aloes do picia tak ogólnie dla zdrowia ale ponoć wspomaga odchudzanie i mega oczyszcza organizm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Nic bardziej nie cieszy, niż to, jak ktoś zauważy ten nasz wysiłek! [emoji1]

A czujesz jakaś różnicę w samopoczuciu? I w związku ze spadkiem wagi i zmianą diety?

Tez slyszalam ze jest ok. A jak w smaku?

Ja czytałam o tej berberynie ze też pomaga w odchudzaniu i zastanawiam się czy nie kupić.... Ale z drugiej strony już tyle tego wszystkiego lykam.... :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Zawsze można spróbować :) chociaż można też stosować dodatkowe przyspieszacze metabolizmu - cynamon, chili, zieloną herbatę, kawę, i coś tam pewnie jeszcze :)

A jak na tej metforminie się czujesz?

8une3e3kck8m6mea.png
 
U mnie jak na razie waga leci bardzo szybko. Od 19 stycznia spadła o 5,8 kg. Przez te kilka dni pobytu w szpitalu straciłam 3,3 kg. No ale nie dziwota skoro mój pierwszy posiłek to kleik ryżowy w niedzielę na śniadanie.
Tadam:
1518423553-882167566d9bd116-aaaaaa.jpeg


Na obiad zupa marchewkowa z ryżem. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia bo czułam taki głód że musiałam od razu go zaspokoić [emoji23]. Na kolację znowu kleik ryżowy [emoji58]

Dzisiaj też kleik ryżowy na śniadanie, na drugie śniadanie spróbuję zjeść kilka sucharow. To dopiero będzie uczta[emoji23]

bl9ci09k1uie6cq5.png
 
Super! Nic bardziej nie cieszy, niż to, jak ktoś zauważy ten nasz wysiłek! [emoji1]

A czujesz jakaś różnicę w samopoczuciu? I w związku ze spadkiem wagi i zmianą diety?



Zawsze można spróbować :) chociaż można też stosować dodatkowe przyspieszacze metabolizmu - cynamon, chili, zieloną herbatę, kawę, i coś tam pewnie jeszcze :)

A jak na tej metforminie się czujesz?

8une3e3kck8m6mea.png
Nie biorę jej.... pobralam kilka tabletek i niby było ok. Ale jakoś tak się bałam ....

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry