reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mój chłop też mało kosmetyków używa. My z córką nadrabiamy [emoji16]
Również sporo kosmetyków kupuję w Avonie, ale jak są promocje w Rossmanie to korzystam. Ja codziennie się maluję, więc trochę tego mi idzie.

U mnie dzisiaj tak średnio. Na śniadanie płatki z mlekiem.
A na obiad ryba i frytki. Nie chciało mi się już nic specjalnie dla siebie robić. Tylko zrobiłam sałatkę grecką to w sumie tego zjadłam najwięcej.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Colorado mój niby też niewiele używa ale kupiłam mu szampon, piankę do golenia, żel pod prysznic i antyperpirant za niecałe 28zł :)
U mnie dziś poślizg i jeszcze niebylo obiadu. Dominik jest ostatnio marudny i całymi dniami jest u mnie na rękach (może to ten skok - lęk separacyjny). A dziś pospał 3h więc odgruzowalam mieszkanie zamiast stać przy garach.
Colorado kuruj się Kochana:* Dużo zdrówka:*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, pierw może pójdź do innego endo i on zleci coś konkretniej, bo tak to wydasz grubą kasę na badania, które mogą mu się nie przydać :) jak endo nie pomoże to można jeszcze uderzyć do trychologa, on się skórą i włosami zajmuje :)

Co do podkładu, to już jakiś czas jestem wierna Lirene City Matt :) dla mnie najlepszy, no i cena nie jest zdzierska [emoji16]

Ka, na szczęście nie angina, ale bardzo tajemniczy "nieżyt górnego odcinka dróg oddechowych" [emoji14]
Fajnie, że waga w dół po tłustym czwartuniu [emoji41] niedługo będzie już wynik dwucyfrowy na stałe [emoji8][emoji110]

Zuza, mam nadzieję, że niedługo się unormuje [emoji8] ciężko musisz mieć teraz, skoro jeszcze ferie się zaczęły.

Mój nawet szamponu nie używa, tylko tym do ciała myje głowę [emoji16] pianki do golenia też nie, bo jest brodaty. No przemysł kosmetyczny na nim nie zarobi [emoji16]

Edysiek, ja też na codzień się maluję mniej lub więcej, zależy od warunków [emoji1] chciałabym mieć bardziej wprawną rękę, ale robię na co mnie stać [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
 
A jeszcze kupiłam takie galaretki dla córki (bez żelatyny)
1518345005-44f5c7c6d623ecc8-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Ciekawe jakie w smaku będą :) raz, jeden jedyny raz w życiu, robiłam sernik na zimno (nie lubię ich), dla teściowej na urodziny, korzystałam więc pierwszy raz z żelatyny. Myślałam, że od tego smrodu się przekręce [emoji23][emoji23][emoji23]

Dziewczęta, wizyta w toalecie (w końcu!) + Dieta rosołowo-biszkoptowa poskutkowała -1,5 kg, wróciłam więc do moich dobrych 95,8 kg [emoji41] a już zaczęłam panikować, że wpadłam w spiralę tycia [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Galaretka nie przypomina galaretki. Smak dziwny, konsystencja coś jak twarda marmolada. Nie polecam [emoji13]

Zainstalowałam sobie Fitatu. Jaki mam wpisać procent białek, tłuszczy i wegli?
I jeszcze ile kalorii?
Jak powiedzmy, że PPM to 1500 a CPM 1800 to ile powinnam wpisać?

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Galaretka nie przypomina galaretki. Smak dziwny, konsystencja coś jak twarda marmolada. Nie polecam [emoji13]

Zainstalowałam sobie Fitatu. Jaki mam wpisać procent białek, tłuszczy i wegli?
I jeszcze ile kalorii?
Jak powiedzmy, że PPM to 1500 a CPM 1800 to ile powinnam wpisać?

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
No nie :( szkoda! Chyba dla bardzo zdesperowanych przeciwników żelatyny! [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry