reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Jak będę kiedyś piekła to wypróbuję

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
To chyba skuszę się na tartę jakąś wytrawną :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja się witam [emoji4]

Mimi, taka motywacja jest bardzo dobra. 3 miesiące to nie jest bardzo odległy termin, a przy okazji można już zapracować na widoczne efekty [emoji6] my mamy w czerwcu także jestem z Tobą!

Weszłam na wagę a tam równe 100...[emoji23][emoji23][emoji23] z jednej strony się wściekłam, że jeszcze nie ma "9" z przodu, a z drugiej się cieszę, bo mimo pączków pół kilo mniej [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny miłego dnia! Może później uda mi się nadrobić kompletnie nie mam czasu.
Dziewczyny w Rossmannie jest promocja 2+2 na produkty dla mężczyzn i na słodycze Super Krówka. Znacie je? Są ok?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś niczym się nie pochwalę. Nic mi przez gardło nie przechodzi, takie mam spuchnięte. Jestem na biszkoptach z herbatą i wszystkim innym co miękko-papczaste i zdecydowanie nie z niskim IG [emoji83]

Zuza, widziałam tę promocję, ale mój to fan kosmetyków nie jest [emoji23] z avonu mu zamawiam tylko żele pod prysznic i perfumy. Tyle... [emoji16] W rossmannie to czekam, aż w końcu mój podkład będzie w promocji [emoji41]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja dziś niczym się nie pochwalę. Nic mi przez gardło nie przechodzi, takie mam spuchnięte. Jestem na biszkoptach z herbatą i wszystkim innym co miękko-papczaste i zdecydowanie nie z niskim IG [emoji83]

Zuza, widziałam tę promocję, ale mój to fan kosmetyków nie jest [emoji23] z avonu mu zamawiam tylko żele pod prysznic i perfumy. Tyle... [emoji16] W rossmannie to czekam, aż w końcu mój podkład będzie w promocji [emoji41]

8une3e3kck8m6mea.png
Ojej, angina Cię dopadła? Kończ szybko robotę i z biszkoptami do łóżka!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś niczym się nie pochwalę. Nic mi przez gardło nie przechodzi, takie mam spuchnięte. Jestem na biszkoptach z herbatą i wszystkim innym co miękko-papczaste i zdecydowanie nie z niskim IG [emoji83]

Zuza, widziałam tę promocję, ale mój to fan kosmetyków nie jest [emoji23] z avonu mu zamawiam tylko żele pod prysznic i perfumy. Tyle... [emoji16] W rossmannie to czekam, aż w końcu mój podkład będzie w promocji [emoji41]

8une3e3kck8m6mea.png
A jaki używasz?:)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry