reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Niby działa jak metformina...

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Niby działa jak metformina...

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Ale metformina jest chyba lepiej przebadana, skoro jest zarejestrowana jako lek :)

Plus mojego choróbska jest taki, że nie mam apetyty [emoji4] na śniadanko 1 łyżeczka syropu z cebuli (mniam! [emoji14]) i pół mizernej bułki pełnoziarnistej z serem salami.

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi, a jak taki schab się robi?

Colorado, widzisz nie ma tego złego... ;)

U mnie dziś jak na razie rano 2 kanapki z łososiem i ogórek, potem jogurt naturalny z malinami i migdałami, a na obiad będzie kasza gryczana z pulpecikami z indyka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, a jak taki schab się robi?

Colorado, widzisz nie ma tego złego... ;)

U mnie dziś jak na razie rano 2 kanapki z łososiem i ogórek, potem jogurt naturalny z malinami i migdałami, a na obiad będzie kasza gryczana z pulpecikami z indyka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, to był zwykły schabowy obtoczony w tej mące i usmazony [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry