reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ulenka Jopal nie chcę Was denerwować ale mojej znajomej lekarz do 30 tygodnia nie chciał na 100 określić płci! ;) Pozostaje cierpliwie czekać.
U mnie włosy w porządku, cera nie najgorzej -ale paznokcie masakra, słabe , rozdwojone! no i zaczynają pękać naczynka na nogach.
Tyle!
Dobrej nocy!
 
reklama
Madziu bardzo mi przykro. Ściskam mocno.

u mnie też nie ciekawie. w piątek trafiłam do szpitala, miałam silne bóle. Diagnoza problem z szyjką.. Wrócili mnie do domu, kazali leżeć, brać luteinę, jutro mam wizytę kontrolną jeśli szyjka dalej bedzie sie otwierać, to do końca ciąży leżę w szpitalu, albo w najgorszym wypadku urodzę wcześniaka... Już się oczywiście martwię. O 11.00 mam wizytę i wszystko się okaże. Boże to jeszcze za szybko...
 
Kasia trzymam kciuki za wizytę...No nieciekawie, do grudnia tyle czasu, obys nie musiala go spedzic w szpitalu...:( Z drugiej strony lepsze to niz znalezc sie duzo za wczesnie na porodowce. Czekam na wiesci, oby jak najlepsze.
 
Napiszę jak wrócę od lekarza, mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Nawet mnie ten szpital nie przeraża, ale moja mała Tosia ma około kilograma, nie wiem czy by przeżyła gdyby się teraz urodziła. To mnie najbardziej martwi. Mogę leżeć nawet do grudnia, byle z malutką było wszystko ok.
 
Hej dziewczynki:)
Ja dzisiaj miałam troszkę szalony dzień dlatego tak późno tu zaglądam:)
Też nie jestem za obstawianiem płci na podstawie wyglądu choć u mnie by się to sprawdzało:) Dodam tylko że jak okaże się że teraz będziemy mieć dziewczynkę to w moim przypadku jeszcze jest tak że przy dziewczynach szybciej przybywa mi kilogramów:baffled:

Ulenka ja stawiam na dziewczynkę w Twoim przypadku:)
Kasia trzymaj nóżki razem i wytrzymaj do grudnia:blink: będzie dobrze:)
 
Dzień dobry w poniedziałek,
u nas weekend szybki :-) ale wszystko ok.
Kasia trzymam kciuki za szyjkę. odpoczywaj.
Mi mówią, że ciąża mi służy, ale ja tam różnicy nie widzę :-) ksztalt brzuszka tylko inny i więcej dolegliwości, ale to zrzucam na mój wiek :-) chociaż przyznaję, że włosy mi się tak nie przetłuszczają :-) no i dalej ta zgaga mnie męczy :no:
 
reklama
Do góry