reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
cześć dziewczyny:-)
Zaczyna się nowy tydzień i miejmy nadzieję,że przyniesie on już nam tylko dobre wieści, życzę tego Wam jak i sobie.

A mnie dziś jak robiłam makijaż poraziło! normalnie tak cera mi się zmieniła,że aż w to nie wierzę. Od początku ciąży była inna ,brzydsza..ale to co jest teraz ,przerasta moje najgorsze wyobrażenia! czerwone place,małe krosteczki,nie dające się zamaskować! Czuję się brzydka. Muszę jutro do drogerii pognać po jakiś dobry podkład. A włosy zaczęły się od tyg tak przetłuszczać ,że codzienne mycie mnie nie omija. Ale już nie narzekam:-)

Wszystkim miłej niedzieli życzę
 
Jopal byle to była prawda. Nawet nie wiesz jak się stresuję następnym badaniem... jak się okaże siuraczek między nogami to chyba padnę haha Cały czas słyszę słowa :"na 80% dziewczynka więc proszę się tym na razie nie sugerować" Jak można tak zostawić w niepewności pacjentkę heheh katorga!
 
czytałam ,że jak dziewczynka to owłosienie słabiej i wolniej rośnie. Zauważyłaś coś takiego u siebie,albo któreś z przęsądów? bo mi faktycznie kłaki na girach słabiej rosną,co mnie ogromnie cieszy:-D
 
reklama
Do góry