reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
renia b- mój Damian mógłby zamieszkac na wesołym miasteczku :-)
Anula- byłam dziś u lekarza i przepisał mi jakieś saszetki i tabletki, bierze się oba przez 3 dni , 3x dziennie i już po 1 dniu czuję poprawę, ja też mam tendencję do zapalnia pęcherza i kupiłam żurawit, ale za późno z lenistwa zaczęłam:sorry:Lot 93 to ekranizacja wydarzeń z 11 września. Powodzonka z glukozą!
anette- ach..niedobrze.. trzymam kciuki bardzo mocno, oby jak najdłużej udało się przetrzymać.
Uleńka- tak byłaś bardzo dzielna, nagroda jak najbardziej się należała :-D
jopal- współczuję złego samopoczucia :-(

kar- u nas z kolei upały egipskie
czarna- nie słyszałam o planie porodu, co się w takim planie pisze?ja w 1 ciaży uczyłam się o fazach porodu, ale w czasie skurczy miałam wszytsko gdzieś
magda z uk- ech biedna :-( myślę, ze przy uczuleniu wapno by pomogło... mam nadzieję, ze ten koszmar szybko się skończy
oomamba- wiem co czujesz, mnie pozbawiono nagrody rocznej za 2013 tylko i wyłącznie przez to, ze poszłam na zwolnienie w ciąży w 2014
Słowa w czyny- pożarłam 3/4 pizzy , na szczęście na cienkim cieście, to wchodziła jak złoto hehe. Kupiliśmy sprzęt na remoncik, mój małżon dostał na jutro wolne i jedziemy z koksem. :-D
 
Agrafka plan porodu to taka twoja "lista zyczen" np ze nie chcesz byc nacinana chyba ze przebieg porodu tego wymaga, albo nie chcesz szczepic po porodzie, maz ma byc przy kazdej czynnosci wykonywanej po porodzie dziecku, nie zgadasz sie na dawanie smoczka itp u nas daje sie go pielegniarce co bedzie przy porodzie

Powodzenia w remoncie :)
 
Hej!

dziewczyny, super że dałyście radę z glukozą ;)

annte - kurcze, mam nadzieję że problemy z szyjka zostaną rozwiązane i wszystko będzie ok. trzymam kciuki.

magda z uk - jejku, jak ty się męczysz... współczuję tych bóli i swędzenia no i niewyspania. Musisz być bardzo wymęczona. Mam nadzieję, że możesz w ciągu dnia troszkę się zdrzemnąć. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. I idź do lekarza, bo się zamęczysz.

U mnie nie było planu porodu. I chyba tak jak u oomamby - pewnie by się nieźle zdziwili jakbym go pokazała. ale ja też nawet nie pisałam takiego planu. Nie byłam zbyt wtajemniczona...

oomamba - fajnie, że miałaś dzień udany :)

Ja jeszcze do wtorku siedzę w pracy. Ale już mi ciężko. Jednak te 8h przy kompie to za dużo. Wiadomo trochę się wstanie i pochodzi, ale jednak trzeba siedzieć i się skupić.
A dziś byliśmy u mojej siostry na obiedzie (z życzeniami imieninowymi), a później u teściów. I tak dzień zleciał.
Miłego wieczorku.
 
oomamba Ty sie kobieto odzczedzaj, nie wskazane jest podnoszenie rąk w ciąży bo moze sie odkleić łożysko :-(
Jak lezalam w szpitalu tak polozna mowila, ze żadnego prania czy mycia okien w domu. Ktoś inny musi to robić. I kierowala to nie,tylko do mnie ale także do osoby która nie byla w ciąży - tak na przyszłość. Nie mniej jednak fajnie,ze dzien udany...

Mój dzien..szkoda gadać.... Fantalny, porażka, bleee :no:

antte powodzenia dla Was, trzymajcie sie!
Madzia Tobie tez zycze by to wszystko minęło:-(

Ja tak na szybko tylko bo pisze z tel.
Buziaki trzymajcie sie:*
 
Magda trzymaj się i oby do jutra. U mnie takim swędzeniem objawia się alergia kontaktowa na detergenty i niektóre kosmetyki do tego stopnia ze bym się zadrapala, ale u mnie za tym idą potem popękane pecherze które bolą parę dni. Na szczęście nauczyłam się z tym żyć i unikać alergenów. Najgorzej ze uczula mnie tak większość lakierów do paznokci, tego najbardziej nie mogę przeboleć, do innych rzeczy używam rękawiczek gumowych. Stawiam ze jeśli wcześniej nie zdarzały Ci się takie alergie to raczej cholestaza.

Ja dzisiaj musiałam wziąć paracetamol nie dało rady inaczej. Na szczęście skończyliśmy panele juhu. Juz tylko drobne wykończenia i mega sprzątanie, ale będę miała pomocniczki ochotniczki do tego ;-)
 
Oomamba widzę,że przepis z mojego ulubionego bloga. Dzięki :-) Zrobię dzieciom,bo czasem lubią tak na słodko obiad.

Katjana a czemu dzień taki paskudny? Trzymaj się i oby było lepiej :tak:

Agrafko ja właśnie tak sobie myślę że na uczulenie pomogło by wapno....ehhh....sama nie wiem. Bez badań nic nie wymysle. Byle do soboty ;-)

Jopal ja alergii kontaktowych nigdy nie miałam,ale z drugiej strony wiadomo...w ciąży wszystko możliwe. Na razie zmieniłam to i tamto i zobaczę. A Tobie współczuję z tymi alergiami...normalnie plaga naszych czasów!!! Powodzenia w sprzątaniu....ale wiesz.....nie szalej ;-)

Estranea no męczę się,nie ukrywam...mam tak dość,że brak słów,ale cóż....wyjścia nie ma :sorry: A Ty już planuj relaks na czas zwolnienienia,bo też wiecznie zabiegana jesteś :-)


Czarna wydaje mi się,że takie plany porodu w znacznej mierze i tak się nie sprawdzaja...poród to chyba bardzo nieprzewidywalna sytuacja. Oczywiście pomijam kwestie szczepień ;-)
 
Kochane my już po wizycie :-) opisałam w odpowiednim wątku. Przepraszam że tylko o sobie ale ja tak tylko na szybko
 
Jeśli mowa o siarze to sączy mi się od 15 tc, co jest nieco uciążliwe przyznam szczerze, i chyba troszkę za wcześnie się zaczęło :-) Narzeczony się ze mnie śmieje bo wiecznie mam mokre plamy na piżamie :-D
 
reklama
Hej kobitki, w nocy bardzo dobrze śpię ale rano wstałam przeszłam tylko z pokoju do pokoju i wrócił ten potworny ból głowy z wczoraj blee. Dzisiaj jeszcze jedziemy do teściów bo wracają od córki z Portugalii jutro, wiec naszykujemy im jakiś obiad na jutro posiedzimy do kawki i pogadamy. Trochę w domu burdello bumbum zostanie ale od poniedziałku chłopaki do pikola to dużo nadrobie w pracy, w domu i w odpoczywaniu :-)
 
Do góry