reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
UHH gdybym ja tu,w kilku najblizszych przynajmniej szpitalach powiedziała ze nie chcę karmic piersią, to chyba od razu krzesło elektryczne:-D JAk urodziłam Arka, to powiedziały że TRZEBA karmić piersią bo nie mają warunków do karmienia butelką i odciagania pokarmu, bo przeceiżto wszystko TRZEBA wyparzać po kazdym uzyciu. W domu niczego nie wyparzałam (no, kilka razy się zdarzyło) i było ok, ale cóż, każdy powod jest dobry.
 
Ulenka nie proponowałam mu wyboru lampy zostanie ta co jest aż się boje pomyśłeć bo by wybrał hihi:-).

/co do tycia kompletnie nie wiem od czego to zależy (może od płci dziecka;-):tak:) w poprzednich ciążach od początku tyłam na potęgę,, teraz jem tak samo nic mniej nic więcej a kilogramy stoją, a że sporo ważę bo nadwyżka z poprzednich ciąży została to lekarz nawet pochwalił, że wcale nie muszę przytyć bo mam spory zapas energetyczny, więc oby się udało utrzymać taki stan do końca chociaż właściwie nie mam na to wpływu.
 
ja na szczescie nie mialam takich przykrych doswiadczen w szpitalu. przyszla pielegniarka i pyt czy ma dawac dziecku butelke czy sobie tego nie zycze. To mi sie bardzo podobalo ,nie bylo nacisków pod tym wzgl. w ogole chwale sobie moj pobyt w szpitalu w czasie i po porodzie.
 
Ulenka Magda planujecie od razu formulke dawac? U nas w szpitalach to maja specjalne "single" takie male buteleczki z formula i ze smoczkiem jednorazowe :) a na wyjscie dostalam laktator reczny i powiem ze przydal sie zwlaszcza w podroze jak juz cycki bolaly to upuszczalam he
 
Czarna tak. Ja od razu przed cc mówię,jak karmię i czym. Tez nam dają te.jednorazowe buteleczki. Wygodne to, tylko znowu jak wracam do domu,to maluch szoku doznaje dostając inny smoczek. Ale to akurat pikuś ;-)

Renia_b super! Dzięki za info :-)

Ulenka to fajny szpital. Na prawdę. Najgorsze to stresować się jeszcze czymś poza porodem :sorry:

Jopal u mnie tycie nie zależy od płci. Bo z synem i młodsza córką tylam bardzo pomału. Teraz zaczynam nabierać tempa strasznie. Dobrze, że mam dostęp do dietetyka,bo aż się boję co dalej. Nie pozwolę sobie za nic przytyć więcej jak 15 kg. Zazdroszczę Ci,że waga u Ciebie stoi. Tak pozytywnie oczywiście :-)
 
reklama
U mnie w szpitalu dokarmiali na życzenie mnie tylko wkurzało, że smoczka nie mogłam dać a Edek miał bardzo silny odruch ssania dosłownie wisiał na cycku. JAk wróciłam do domu od razu smoka dostał:-) i w niczym to nie przeszkadzało i tak rok karmiłam piersią.
 
Do góry