reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Martuś- a Ty z okolic Gdyni? Ja też, do Gdyni mam 40 km :-) Studiowałam w Akademii Morskiej w Gdyni.

Miisia dziękuje! Ja również zapisałam siebie i koleżankę lutówkę 2015 na te warsztaty!
 
reklama
Witajcie,
pozdrowienia z Ustki. Wracam w niedzielę, więc od poniedziałku znów będę aktywna na forum :-)
Naprodukowałyście mnóstwo stron, więc raczej nie zdążę nadrobić, ale się postaram.
Buziaki mamusie.\
 
Zapisalam sie i ja któraś mama wybiera sie do warszawy na warsztaty?

czarna trzymam kciuki za wizyte napewno będzie ok

anula ja bardzo podobnie jem oprucz pieczywa bo jem jasne i nie mam pojecia czemu tak tyje znowu skacze na 30+kg

a ja dziś zrobilam 13sloikow papryki to byl mój pierwszy aż z wekami jak będą ok to zrobie wiecej
 
cześć dziewczyny!
Ja jestem padnięta. Po południu przyjechała do mnie kuzynka z dwiema córkami (5lat i 2,5l). Dzieciaki tak szalały, porozwalały wszystkie zabawki... masakra, sajgon jak nigdy. Męczy mnie taki hałas i bałagan...

zanag - jak masz dość i jesteś zmęczona to idź na L4.

anula - ja kupiłam na razie tylko kombinezon na zimę. Tylko mały i nie wiem czy będzie dobry. Co prawda mój Kubuś był drobniutki, więc może drugi synek też nie będzie duży. Ja mam dużo po Kubie ciuszków, więc muszę sprawdzić czego mi brakuje i dokupić.

dusienka - współczuję hałasów z placu budowy. Na pewno jest to męczące.

qraa - no masakra z tym parkingiem. Ludzie są okropni....

lionessa - współczuję, tyle gości, ja to jednak nie lubię dużej ilości gości. męczy mnie to. Lubię się spotykać, ale chyba u kogoś lepiej :p

mLP - witaj :) gratulacje!

ulenka - super, że remont się kończy, a Ty się nie przemęczaj.

magda z uk - odpoczywaj ile się da. Jutro na pewno odsapniesz trochę, jak mama przyjedzie. I dużo zdrówka dla dzieciaków i Ciebie!

Mój maluch od wczoraj jakiś mniej aktywny. Oczywiście zaczynam się martwić....
 
Hej dziewczyny,
ja też ostatnio mało czasu mam, ale jeszcze półtora tygodnia w pracy i dość. Muszę przyznać, że też powoli sił mi brakuje. A najgorzej z porannym wstawaniem :no:
Zanag idź na l4, nie ma co się męczyć. Teraz przyszedł czas na odpoczynek, bo potem na nic nie będzie już czasu.
Martuś mnie też codziennie coś boli lub dziwnie ciągnie. To chyba normalne - mam taką nadzieję,
Czarna współczuję wczorajszego bólu. A dziś i mnie boli ząb. Koniecznie muszę wybrać się do dentysty :no:
Dusienka cierpliwości i wytrwałości, plac budowy to nic przyjemnego. Ale wrzesień już blisko :-)
mLP witam cię serdecznie. I Majeczkę również :-)
Qraa ludzka głupota nie zna granic. I żeby takie bzdury kobieta wygadywała. Jestem w szoku... dobrze, że musiała przeparkować auto
Magda dbaj o siebie!!!
Idę spać. Dobrej nocy wszystkim i maluszki też niech grzecznie śpią :-)
 
Cześć Dziewczyny,
ja już po pobraniu krwi, jadę do pracy. Dziś Mały był spokojny i dał pospać mamusi przez praktycznie całą noc :) Rano zdążył się przywitać kopniakiem. I... chyba czuje że o nim mowa, bo przed chwilą znów oberwałam ;)

Jopal - gratulacje! Choć początkowo dziwnie mi było z ruchami malca, teraz bardzo mnie cieszą. To jest wspaniałe uczucie! :D

Miłego dnia Kochane
 
Cześć dziewczyny:-)
Kurcze cos od wczoraj nie czuje ruchow...martwie sie ze cos sie stalo zlego przez ten moj wczorajszy wysilek...a moze tylko znow maluch leniu****e...
U mnie dzis wymarzona pogoda,deszczowa. Normalnie az odpoczywam gdy widze dzis chmury za oknem,juz mnie to slonce meczylo.

Jopal no wreszcie! gratuluje Kochana!:-) Ciesze sie razem z Toba,poglaskaj brzuszek od e-ciotki:-D
 
reklama
Do góry