reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Witam dziewczyny,
na początek nieśmiało się przywitam i chętnie dołączę do forum i jeszcze chętniej przedstawię maleństwo - Majeczka termin na 12 grudnia:)
 
Czesc dziewczyny:-)
Ale ja jestem glupia! od samego rana wzielam sie za porzadki a teraz chodzic nie moge! normalnie biodra odmowily mi posluszennstwa... A zrobilam dopiero jeden pokoj. W pt juz chyba bedzie po remoncie,bo dzis maluja kolejny raz a jutro zakladaja podloge:-)Widac koniec i to mnie cieszy.
qraa ale bym ta pseudo kol za kalaki wytargala hahah
martus super,ze ruchy juz przyszly:-) a co do boli bioder jak widzisz nie jestes z tym sama...
czarna wspolczuje bolu zabka,nie ma nic gorszego,oby juz do Ciebie nie powrocil (ani do zadnej z nas) chociazby do porodu.
dusienka byle do wrzesnia,to przeciez juz tak malo:tak:
mLP no i witam Ciebie:tak:napisz pare slow o sobie bysmy mogly Cie lepiej poznac.
 
Kar- cholercia będzie ciężko, bo ja sama sobie ją układam na podstawie tego co mam w lodówce, cała sztuka to po prostu kupować i jeść z głową. Pieczywo pszenne zastąpiłam pełnoziarnistym, ziemniaki bez sosu, chudy nabiał, chude mięso i to gotowane na parze albo na patelni grillowej i przede wszystkim dużo warzyw i owoców, których teraz jest pod dostatkiem. Wykluczylam przede wszystkim słodycze, było na początku ciężko, ale teraz na przykład jogurt owocowy stanowi dla mnie pyszną przekąskę. Wyrzuciłam także standardowe podjadacze, czyli w moim przypadku kabanosiki, itp. Pije dużo wody, ale z racji, że po samej wodzie jest mi jakoś tak niedobrze, to zawsze rozcieńczam ją w odrobiną soku. Podam Ci np. moje jutrzejsze jedzenie: 1. sniadanie: musli z chudym mlekiem, 2. II sniadanie: jogurt 3. obiad: gotowana pierś z kurczaka i warzywa z patelni, 4. podwieczorek: banan i nektarynka, 5. kolacja: pełnoziarnista bułka z sałatą, polędwicą, pomidorem i ogórkiem kiszonym. I staram się jeść co 3 h.
Oczywiście raz na jakiś rzadki czas pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa. W niedzielę był to kebab, hihi.

Uleńka- to odpoczywaj teraz Kochana. Może rób jedno pomieszczenie dziennie, powoli i na spokojnie? Ja mam teraz właśnie taki system, bo potem jak zaszaleje, to wszystko mnie boli i źle się czuje.

mLP
- witamy kolejną grudniową Mamunie!
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane :-)

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa :tak: :happy: Na prawdę fajnie jest wiedzieć, że ktoś tu na mnie czeka :-)

Ogólnie,to nic ciekawego u nas. Nelly wyzdrowiala,to Nika chora :-( Czekam,aż rozłoży Marcelka...same wiec widzicie, że za fajnie nie jest.

Byłam dziś na wizycie. Te badania sprzed 3 tygodni wyszły dobrze. Wychodzi na to,że wtedy był wirus,a reszta to po prostu urok tej ciąży :sorry: Trochę się zmartwilam. Mam 24 tc a dno macicy na wysokości 31 tc. Lekarze mówią,że jest to 4 ciąża,więc z tego powodu dziecko jest większe. ( No i tu akurat się zgodzę,bo każde kolejne rodze większe). Za 3 tygodnie zrobią usg. Jeśli faktycznie córcia szykuje się spora,to być może będą musieli skończyć ciąże zaraz po 37 tc :-( Ja bym tak nie chciała,bo po co maluszka wywlekac tak szybko,ale z drugiej strony,jak ma macica nie wytrzymać....ehhh.....zawsze coś.

Będą też sprawdzać rozejscie. Póki co mam nakaz oszczędzania się ile mogę, zakaz wszelkiego noszenia czegokolwiek i w razie silnego bólu stawiam się w szpitalu :sorry: No i tyle wieści.

Przepraszam,że o sobie tylko,ale muszę zmykac do Niki,bo znowu temperatura nie spada :-( Jak tylko moja mama jutro dotrze,to znajdę w końcu więcej czasu ;-) Buziaki dla Was!
 
hej kochane :)
ja na szybko dzisiaj (zabiegany dzień) znalazłam warsztaty jakby któraś była chętna darmowe, ja się zapisałam mimo że to jeszcze 2 miesiące ale miejsca ograniczone :(

Warsztaty Mamo to Ja | Baby online

:)

Ja też tak na szybko niestety :/
Jakby co to we wrześniu sa także w Gdańsku warsztaty z Bezpiecznego Malucha :-) nie wiem czy sa jeszcze wolne miejsca bo ja zapisywalam się już jakiś czas temu, ponoć warto :-)
 
witam,melduje sie ze zyje.
U nas tez szykuje sie odnawianie scian w naszym pokoju od razu panele polozymy,tak jezdzimy i szukamy.zaczęłam kompletować rzeczy dla Julki,oczywiscie pomaga mi zadowolona Amelcia-hehe najlepiej wszystko czerwone:-D(lepiej niż róż:-D)
Mąż mo urlop ma w tym tygodniu w domku siedzimy a w przyszlym wyjezdzamy nad jezioro albo do tesciow.zobaczymy.
Dostałam wypłate z zusu ale za małą o 400 zl:baffled:jutro zadzwonie do nich co sie dzieje czy tak mi beda placic czy to rata czy co:szok:
Ogolnie czuje sie niezle tylko pachwiny daja popalić i czasem boli mnie brzuch jak na @,ale juz we wtorek wizyta:blink:

Uciekam bo maz idzie malować łóżeczko;-)w końcu.

Sciskam Was mocno!!!!
 
reklama
Dziękuję wszystkim :) właśnie tak czekałam na ruchy nic nie było, a jak się zaczęło to po całości :)

Anula1988 jestem po 6 semestrze, teraz na 7 inżyniera będę robiła. Tylko dziennie więc w zależności od planu w październiku raczej do pracy nie wrócę teraz.

miisia super że to podałaś, też się zapisałam na te w Gdyni :)

ulenka jak już będzie po remoncie to odsapniesz z radością i miło będzie popatrzeć na gotowe mieszkanie :)

mlp witaj :)
 
Do góry