reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

witam sie wieczorowa pora:-)
pierwszy dzien remontu za mna. uffff byle do konca... wszedzie tylko kurz i brud.
Poczytalam co u Was ale sil na odp juz brak,wybaczcie.lece jeszcze poczytac na wizytowy i spadam spac,bo padam na twarz (niby nic nie robie przy remoncie a zmeczenie czuje jakbym mury przenosila).
do jutra Kochane Wy moje.
 
reklama
Jopal ja niestety nie znam tutejszych okolic. Mieszkam tu od 20maja. Rodzic pewnie bede w inie, a do gina chodze do ordynatora oddzialu polozniczoginekologicznego. Wiec mam nadzieje ze bedzie ok ;-)
 
Eli80 - mi nie rosną tak piersi, więc nie pomogę, choć wydaje mi się, że może skóra swędzieć i robić się rozstępy (tak jak na brzuchu).

mysza - dobrze, że na połówkowym wszystko ok.
Przykro mi z powodu pieska. Ja przechodziłam chorobę psa (też raka) ponad rok temu. Niestety dość szybko się nasza sunia zwinęła, bo 2 miesiące. Mam nadzieję, że u Was będzie lepiej i da się jeszcze ja wyratować.

agulqa - witaj u Nas :)

U nas dziś pochmurnie, pół dnia padało. Mam nadzieję, że już jutro będzie słoneczko ale nie upały.
Kuba przetrwał kolejny dzień w przedszkolu :) Na razie jest ok, choć trochę popłakuje.
Ja jutro mam wizytę u gina, ale taką zwykłą z krótkim USG.
 
Eli mnie tez strasznie swedza piersi tylko nie cale na okolo sutkow.
Ula juz pierwszy dzien minal to teraz z gorki.
Mysza. Oby z pieskiem wszystko dobrze sie skonczylo&&

Moja cora juz po kolacji w wyrku bajki oglada a rano jedziemy na caly dzien do tesciow,a ja mialam isc sie kapac ale dzidzia sie obudzila i tak sobie rozmawiamy:) chyba poczekam jeszcze z kapiela na meza:p
 
rozstępy na piersiach jak najbardziej ja mam sporo, ale mało widocznych, tzn mało je widzę bo się nie przyglądam:D Nie wiem tylko kiedy je nabyłam, pewnie w 1.szej ciąży. Ale nic nie swędziało.

A mi dziś pół dnia minęło pod znakiem czkawki małego człowieczka:) PIerwszy raz poczułam dziś po południu i do teraz co jakiś czas czkawka wraca:) Jej jak w tej ciąży szybko to wszystko leci:)
 
Oomamba strasznie ten czas szybko leci,dopiero pierwsza wizyta byla o potwierdzeniu ciazy a tu 22 tydzien,kiedy to zlecialo? :szok:
A czkawke jeszcze mamy przed soba:)
 
Ja jak zwykle jak nadrabiam to Wy juz spicie ;p

Witam się i ja

Ja oczywiście nadal nie czuję ruchów, co bardzo zdziwiło mojego lekarza, no ale w końcu stwierdził, doczeka się pani lada dzień bo dziecko ruchliwe a tu dooopa zbita, dalej nie czuje, nie wiem może nie mam czasu się na tym skupić albo po prostu za gruba jestem.

Mysle ze lada dzien poczujesz i to dosc wyraznie 19 tydz to jeszcze nie taki ostatni dzwonek na ruchy :D zwlaszcza przy przodujacym lozysku

Witajcie! Ja też dziś mam wizytę, ale u mnie będzie bez usg (dostanę skierowanie na osobny termin).
Zła jestem, wg planu miałam właśnie być w gabinecie, a tu o 8 telefon, że coś wypadło lekarzowi i wszystkie wizyty na 2h później... W pracy "szczęśliwi", ja już w nerwach, bo 1/3 biura na urlopie i chciałabym pomóc nadgonić :/ No nic na to nie poradzę :( Siedzę w domu i oglądam ciuszki na allegro ;)

Kciuki za pozostałe wizyty!

Widze ze mamy podobne zajecia ;p jak mam czas to siedze i przegldam sklepy internetowe w poszukiwaniu okazji dla maluszka i dla corki na jesien :D

Misia - witaj po dlugiej nieobecnosci. Jesli kolezanka nie chce Cie wspierac, to znaczy ze nie warto trzymac tego kontaktu. Ja sama mialam sytuacje z kolezanka w ciazy, ktorej hormony wariowaly ze naprawde ciezko bylo, ale trzymalam jezyk za zebami i dalo rade. Wg mnie dobra kolezanka zawsze z Toba bedzie, mimo ze czasami powie, a wrecz powinna powiedziec szczerze cos. A wypiecie sie na czyjes problemy zawsze oznacze ze ktos nie jest wart naszej uwagi.

Zanag - trzymam kciuki - ja jutro na wizyte, ale tak samo jak Ty bez USG - to dopiero w sobote.

A ja spalam tylko 4 godziny w nocy:/ poszlam spac o 22 i o 1 w nocy obudzil mnie sms kolegi z pracy ze dom rodzinny mu sie spalil i nie bedzie go w pracy. No i do 6 rano nie zasnelam juz:/ Przed ciaza bylam super-spiochem, a teraz mam ze lekki halas mnie obudzi w srodku nocy i nie zasne przynajmniej przez 2 godziny:/

Mnie tez budzi kazdy halasik drobny ale to nastapilo odkad urodzilam corke :) to chyba instynkt macierzynski gdzie slyszymy kazdy szmer z pokoju dziecka ;p

Dziewczyny ja już po wizycie. Syn na 200% i wszystko ok.
Jopal na pewno lada dzień / lada chwila poczujesz ruchy.
U mnie nadal upał, ale zapowiadają ochłodzenie od jutra. Mój mały bardzo ruchliwy, niezależnie od pory dnia i tego co robię. W nocy na razie jest spokój, ale mam problem ze spaniem na boku i budzę się często.

Gratuluje udanej wizyty :D

dobre wieści

mam pytanie :) czy jak piersi rosną w ciąży to skóra swędzi i robią się rozstępy?
wiem że to głupie pytanie jak na wieloródkę ale we wcześniejszych ciążach nie rosły mi tak piersi i nie miałam takich problemów

Mi piersi urosly z 1 rozmiar ale nic nie swedzi i rozstepow brak a kremem smaruje jak se przypomne ;p

czesc dziewczyny ja juz nie plamie było w piatek jednorazowo widocznie z przemeczenia , wczoraj byłam na połówkowym z malutką wszystko ok wazy 300 gram jest tak w srodkowych ciazowych centylach tym razem lekarz nie podał nam płci skrzyzowała nozki, ale myśle ze jak dotychczas była dziewczynka od 11 tc to chyba sie nie zmieni , i to na tyle z dobrych wiadomości .

Wczoraj dowiedziałam sie również , po rtg i usg że moja najukochańsza sunia ma raka kości biodrowej naciekającego na inne tkanki jestem załamana nie mogę się zupełnie ogarnąć , ide na konsultacje w czwartek z innym wetem moze on cos doradzi ten poki co stwierdził ze jedyne co mozemy zrobic to usmierzac bol :(((((

Dobrze ze plamien nie ma juz! Wspolczuje sytuacji z pieskiem :( 1,5 roku temu moja sunia "zasnela" miala bardzo rozleglego raka zoladka :( ale wiem ze sie nie meczy juz chociaz

witam sie wieczorowa pora:-)
pierwszy dzien remontu za mna. uffff byle do konca... wszedzie tylko kurz i brud.
Poczytalam co u Was ale sil na odp juz brak,wybaczcie.lece jeszcze poczytac na wizytowy i spadam spac,bo padam na twarz (niby nic nie robie przy remoncie a zmeczenie czuje jakbym mury przenosila).
do jutra Kochane Wy moje.

Remont nie zazdroszcze :) niedawno sama to przechodzilam ;p ale trzeba se wyobrazic jak fajnie bedzie po :)

Poza tym wrzucilam kilka fotek z mojej sesji na watek ze zdjeciami :D Ciesze sie ze sie zdecydowalam super pamiatka. Teraz sesje newborn trzeba zaklepac :D
 
Witajcie porannie,

lekkie zdziwienie, gdy rano zadzwonił budzik - że niby już wstać? Oczywiście w trakcie snu...
Po raz pierwszy snił mi się dziś Piotrek :D wcześniej nie miałam żadnego ciążowego snu! Mały wyglądał jak miniaturowa kopia swojego taty. Ciałko miał malucha, ale buzię poważną, jak u nastolatka. Pamiętam jedynie, że poprosił o butelkę. I dostał - z kawą :D Ewidentnie nasz synek!!

Miłego dnia! Dziś pracuję normalnie, 8h w biurze. Będzie ciężko :/ W przyszłym tygodniu wraca szefowa z urlopu, chyba zagadam o możliwość pracy np. 6h. I tak mnie rozliczają za 4h. Kwestia, co na to HR?
 
Hej dziewczyny,
ja wczoraj czekałam na jakis deszcz, ale nic z tego. Dobrze, że wieczorki już trochę chłodniejsze. Przyznaję, że czas bardzo szybko mija.
Uleńka remont szybko minie i będzie ślicznie w mieszkanku :-)
Mysz gratuluję dobrych wieści o córeczce. Współczuję choroby suni. Moja też ma malutkiego guza przy sutku. Ciekawe co będzie dalej. Jest z nami już 9 lat.
Zanag porozmawiaj w firmie o tej zmianie. 8 h pracy to sporo. I jeszcze poranne wstawanie. Ja w I ciąży pracowałam po 8h w godzinach 8-16 plus ponad godzinę dojazdów w jedną stronę, Wytrzymałam do 25tc. Najgorsze były pobudki, a spać szłam po 20 :-)
Miłego dnia życzę wszystkim
 
reklama
witam
U mnie zapowiada się że będzie chłodno co mi bardzo pasuje. Dziś w nocy śniły mi się takie bzdury że co chwile się budziłam o dziwo śniła mi się szkoła i sprawdzian z historii że się tak tym stresowałam że nie zdam.

Ula ja współczuje remontu nie lubie tego brudu który mu towarzyszy ale później można usiąść i podziwiać dobrze zrobiona robotę, my w marcu zaczęliśmy budowę domu i końca nie widać .

mysza współczuje choroby psiaka .
 
Do góry