reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
Czekoladka pomogla :-D kopal ze az brzuch falowal :) ale oczywiście tylko wzielam tel by nagrac harce i koniec przedstawienia ;-)
hihihi czekolada zawsze pomaga:-):-) w poprzedniej ciazy mialam w domu zapas piknik country i pepsi,bo to bardzo szybko budzilo mojego leniwego Antosia:tak::tak: A jak czasem zabraklo to maz po nocy latal i szukal w sklepie tego zestawu hahah
 
Makrofag ja polecam Clotrimazolum wiem ze w ciazy można... mnie poki co tfu tfu w ciazy nic jeszcze nie zlapalo... jak się nie poprawi po kilku dniach to polecam wybrać się do lekarza bo moze wymagac to jakis mocniejszych specyfikow :-)

Ja właśnie byłam 2 dni temu u ginki, powiedziała, że wygląda że nie ma infekcji, upławów nie mam, mocz bez jednej bakterii. Jedno co to mam lekko nabrzmiałe narządy pł., ale tak w ciąży może podobno być. Od tego obrzmienia i upału mogło dojść do podrażnień i stąd to szczypanie. Mówiła mi że mogę spróbować clotrimazolem, ale to jest na grzybicę przecież, a mnie nic nie swędzi... Ale skoro mówicie że jednak może pomóc to spróbuję kilka razy. Myślałam, żeby może raczej przemywać rumiankiem czy szałwią, co myślicie?
 
makrofag szczypanie moze byc pierwszym objawem jakies infekcji,ale jesli tylko taki masz objaw juz od paru dni to nie powinno byc niepokojace,nie zaszkodzi posmarowac pare razy mascia ,ale mysle ze jest wszystko dobrze. A co do nabrznienia narzadow to rzeczywiscie tak moze byc i to calkiem normalna sprawa w ciazy. Jedne kobiety tak maja ,inne nie. Ja np. tez czasem wyczuwam ze jest tam powiekszone wszystko a za pare dni juz jest ok. W tamtej ciazy tez tak bylo.
 
makrofag szczypanie moze byc pierwszym objawem jakies infekcji,ale jesli tylko taki masz objaw juz od paru dni to nie powinno byc niepokojace,nie zaszkodzi posmarowac pare razy mascia ,ale mysle ze jest wszystko dobrze. A co do nabrznienia narzadow to rzeczywiscie tak moze byc i to calkiem normalna sprawa w ciazy. Jedne kobiety tak maja ,inne nie. Ja np. tez czasem wyczuwam ze jest tam powiekszone wszystko a za pare dni juz jest ok. W tamtej ciazy tez tak bylo.


Aha, a widzisz objawy mi sie zaostrzają jak dużo chodzę, jest upał, spoce się i czuję jak z każdym krokiem wszystko mi się tam trze :/
 
Aha, a widzisz objawy mi sie zaostrzają jak dużo chodzę, jest upał, spoce się i czuję jak z każdym krokiem wszystko mi się tam trze :/
wiesz co to mysle,ze sprobuj z ta mascia i podmywaj sie czesciej niz zwykle,nawet pare razy dziennie. Bo w taki upal to bakterie rozmnazaja sie w blyskawiczny tempie. Ja tez ostatnio musze czesciej odwiedzac lazienke.


A ja dzis znow zauwazylam na wkladce kapke krwi i znow po kupce... :-(
 
no chyba troche zatwardzenia mam,w ogole bardzo rzadko chodze do wc sie wyproznic. mam ten syrop,bo kiedys o nim pisalas wiec wtedy kupilam. Ale procz uczucia wzdecia (po nim) nie mialam innych objawow,a do kibelka jak nie szlam tak nie szlam... Moze sprobuje jeszcze z nim poeksperymentowac. A jak sie podcieram to mnie troche boli ,tak jak bym miala podraznione w tym msc.
 
Ulenka a może spróbuj z suszonymi śliwkami zalej 3-4 śliwki wrzątkiem i poczekaj aż ostygnie wtedy wypij Na mnie działa super;-) a też mam problemy z zaparciami.
 
reklama
moge sprobowac,ale to raczej nie od zaparc...jak bylam na wakacjach to przez caly pobyt mialam rozwolnienie i wlasnie wtedy to zauwazylam ta krew i to bylo wlasnie nie przy zaparciach.... a dzisiaj byla taka zwyczjana ta kupka a krew jednak tez sie pojawila. nie jest tego duzo ,takie male kapki,ale jednak...
 
Do góry