reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Dzień dobry!

Zanag- dziękuję za linki, koniecznie przejrzę, mój biust ma rozmiar teraz 80D lub 80E w zależności od firmy, więc też poważnie myślę nad kolejnym zakupem.

Kar
- nie Ty jedna Kochana, mi też sporo urósł biust odkąd zaszłam w ciążę. Przeraża mnie to trochę muszę przyznać.

Gabi- ja również martwię się o swoją wagę. Cieżko się czuję teraz z tyloma kg dodatkowymi, a upały dodatkowo tylko potęgują to uczucie.

Cypryda- kciuki za wizytę! Będziesz oglądać śliczną, zdrową córcię dzisiaj na monitorze USG.

Anncka-
ściskam piąstki za dobry wynik! Ty już będziesz po, a większość z nas jeszcze przed tym badaniem.

Zanag-
no to piękna waga, niewiele przytałaś, Szczęściara z Ciebie!

Śliwka
- mnie też ciągnie już do zakupów, ale też wciąż czekam.

Uleńka- proszę to zdjęcia Borysa. :-) Poznajemy się wciąż. Z każdym dniem jest nam coraz lepiej ze sobą.
20140728_074253.jpg20140729_111611.jpg
 

Załączniki

  • 20140728_074253.jpg
    20140728_074253.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 36
  • 20140729_111611.jpg
    20140729_111611.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Anula piesio jest przecudowny! Też bym chciała psa, niestety pozostali domownicy są na nie :(
Mamy kocurka, który jest przez wszystkich rozpuszczony ;) ale to nie to samo...
Może dziecko będzie miało dobre argumenty w przyszłości?
 
Zanag- hihi, właśnie, dziecko może być dobrą kartą przetargową, aby przygarnąć pieska. A jeśli macie już kotka, to tym łatwiej powinno być. :-)
 
Anncka - hemoglobiny mam 108

A z tymi miseczkami to mnie zawstydzacie, Dziewczeta. Ja to z 75c przeszlam na 80d i czuje sie jak seksbomba :) Nie obrazilabym sie, gdyby mi tak zostalo ;) Ale i tak juz wczesniej nosilam z fiszbinami - sa dla mnie znacznie wygodniejsze i dobrze podtrzymuja biust. Teraz jeszcze kupowalam normalne, bez ciazowo-karmieniowych elementow. Zobaczymy, czy jeszcze urosna.

Ile razy dziennie smarujecie brzuch? zaspalam dzisiaj i nie mialam czasu posmarowac rano i tak mnie swedzi, ze zaraz zwariuje!
 
śliwka mam to samo chciałam jeszcze te 5 minut poleżeć w łóżku więc na smarowanie nie było czasu a teraz okropnie mnie swędzi Ja smaruję 2-3 razy to zależy od pogody bo jak jest takie duszno to po pracy odpuszczam

anula piesek naprawdę przeuroczy :-) a co do wagi cały czas sobie wmawiam, że po ciąży szybko sobie z tym poradzę ponieważ źle się będę sama ze sobą czuła więc na pewno damy radę a na razie chyba trzeba troszkę przymknąć oko na wagę;-)
 
Hej :-)

Anula piesek boski ;-) ja mam krolika wiec piesio nie wchodzi w grę...

Anncka kciuki by byl wynik idealny ;-)

Sliwka ja smaruje 2 razy dziennie. Rano i wieczorem ;-)

Mój Książę tez dziś leniwy strasznie... chyba jemu tez cieplo. Ja z waga mam taki problem ze nie rośnie mimo tego że brzuszek juz pokazny ;-). Ja jutro robie badanie moczu bo w czwartek polowkowe. I wiecie co? Nie ma innej opcji, moj Synus na pewno jest okazem zdrowia :-)
 
Anula - piesek cudo :)

Śliwka - ja to smaruje jak sobie przypomne nie czuje jeszcze jakoś specjalnie swedzenia rozstepow tez nie ma wiec mam nadzieje ze tak będzie ;) w najbliższej rodzinie po porodach rozstepow brak wiec myślę ze w genach prEszlo i na mnie ;p

Co do wagi to ja przed ciąża schudlam 5-6kg nie jedząc tylko słodyczy wiec naradzie jest tylko 1+ i mam zapas do wagi z lutego\marca :)

Biust tez mi urósł ale znalazłam pozadny biustonosz kktory kupilam kilka lat temu a później był za duży to teraz wrócił do LASK i naradzie reszta tez jest w sumie jeszcze dobra, ale czuje ze jeszcze tydz,dwa i będzie się trzeba nad czymś nowym rozejrzec. Fajnie wyglądają te bez fiszbin z intimmisimi podobno wygodne żeby jeszcze nie brać takich do karmienia.polecane przez zanag tez ładne.


Na moje dzidzi pobudzająco dzisiaj zadziałał banan takie po nim kopniaki były ze AZ mi się Buzka usmiechnela - chyba ta pogoda powoduje rozleniwienie i większość senność u szkrabow.

Anncka - kciuki za wyniki..

Wizytuje dzisiaj ktoś??? To trzymam kciuki ;*
 
Olushia - no to tylko pozazdrościć genów :) ja tez na razie nic nie mam, ale to swędzenie jest niepokojące.

Pisałyście, Dziewczyny, o pieluchach - czy któraś z Was myślała o/wypróbowała pieluszki wielorazowe? Takie typu 'kieszonka' albo otulacze z wkładem?
 
reklama
Anula psiak super :) ja mialam pieska jak corka sie urodzila musielismy ja uspac jak miala 18 mies a pamieta ja do tej pory! Bedzie dobrze dzieci sie super chowaja z psiakami wiadomo oczy wkolo glowy trzeba miec :)

Mi biust urosl 1 rozmiar i mam nadzieje ze taki zostanie hehe :-)

Pieluszek wielorazowych nie uzywalam rowniez

Czytam ze i u Was takie upaly... No mama moja tez niezle sie skarzy a u mnie upalne lato to standard dlatego kazdy ma klimatyzacje w oknie a my do tego w kazdym pokoju wiatrak na suficie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry