reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witajcie!

MadziaUK
- ale super wiadomości! Gratuluję zdrowej córeczki! Cieszę się, że przebadali Ciebie wzdłuż i wszerz. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Zdrowiej!

Kulka
- ja jestem z pomorskiego, a będę rodzić w Wejherowie w szpitalu. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u lekarza!

Reniab-
cieszę się, że nic Ci nie dokucza. Pięknie ciążę przechodzisz. Fajnie tak, że chodzicie sobie z córeczką całe dnie na dwór. Ja jestem w pierwszej ciąży i siedzę sama w domu całymi dniami, chyba że coś sobie wymyślę, albo ktoś do mnie zadzwoni i wtedy umawiamy się na jakieś wyjazdy. A tak, to trochę nudno jest i dłuży się dzień.

Uleńka- Kochana zostań w domku i odpoczywaj, nawet z lekkim bólem nie ma żartów. Ten ból może jest spowodowany wczorajszym przeforsowaniem związanym ze sprzątaniem? Jeeej, ale macie fajną pogodę. Ja marze o tym, aby trochę odetchnąć od upałów. A u nas nad morzem wciąż upał i upał.

Jagódka-
mam nadzieję, że już jesteście w domku i sytuacja opanowana z córcią.

Dziewczynki wczoraj cały dzień już regularnie czułam jak synuś sobie plumka w brzuszku. Teraz jak piszę znowu to czuje. To jest takie boskie czucie. Gdy tylko to czuję, łzy szczęścia same mi lecą. Ech, warto było tyle się starać i tyle czekać na dzidziusia.
 
reklama
Witam. Ja mam termin na styczeń ale piszę do Was bo jako bardziej doświadczone koleżanki mi coś podpowiecie. Otóż jestem w 14 tygodniu ciąży i wczoraj miałam usg. Z dzieckiem oki. Tylko że łożyska jeszcze nie ma wykształconego a kosmówka jest ułożona bardzo nisko. Lekarka nic mi nie chciała wyjaśnić bo mam wszystkiego dowiedzieć się od lekarza prowadzącego, Wizytę mam dziś ale dopiero od popołudniu. Płaczę od wczoraj bo nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Lekarka tylko powiedziała że nie na wszystko mamy wpływ. Zabrzmiało to strasznie. Czy ktoś coś wie na ten temat. Proszę jak była u Was w 14 tygodniu na usg??
 
Ostatnia edycja:
Anula ja w 1ej ciazy tak mialam ,ze caly czas sama siedzialam i od poczatku juz na l4 wiec nudy byly niesamowite:tak:Za to wszystkie seriale,teleturnieje i co tylko szlo mialam obcykane:tak:haha ogladalam nawet ich powtorki po 3 razy hahah Pamietam leciala wtedy Brzydula to ogladalam codziennie popoludniu,rano powtorke i jesczze w sobote wszystkie odcinki z calego tyg hahah i jakos tak czas zlecial:-D Fajnie ,ze tak mocno juz czujesz ruchy malenstwa:tak:ja tez cos czuje ale jeszcze do konca nie jestem pewna czy to ruchy czy jelita.

Zrobilam sobie melise i wzielam 1 no-spe (chyba mozna?) teraz odpoczywam ,moze przejdzie...
 
Magda_z_uk - trzymałaś nas w napięciu. Bardzo się cieszę, że już lepiej.

Pozostałym Dziewczynom gratuluję udanych wizyt - miło czytać, że wszystko poszło dobrze.

Jagoda - trzymam kciuki za córkę i Ciebie. Oby nie trwało to długo.

Czy Wasi lekarze interesują się waszymi zachciankami? Mój się pyta, odkąd jeszcze w 2 miesiacu zwierzyłam się, że mogę jeść tylko fast foody. Trwało to tylko tydzien co prawda, ale nie moglam patrzec na nic zdrowego - nawet na wode. Straszny czas. bardzo sie martwilam o Dziecko, ale jak zjadlam cos innego niz frytki, to zaraz bylo z powrotem. Do tej pory przytylam jakies 4,5 - 5 kg, ale lekarz mówi, że to w porzadku.
 
Karpanna nikt Ci tutaj fachowo nie doradzi. Poczekaj na wizyte u lekarza, specjalista powinien wyjasnic Ci o co chodzi nie czytaj w necie tylko bądź cierpliwa.
Pozdrawiam
 
śliwko moja gin pyt na co mam ochote,co jem ale nie komentuje tego tylko lekko sie usmiecha,pewnie tylko tak dla swojej wiedzy. ja jem wszystko na co mam ochote i nie ograniczam sie z tym ,jem tyle na ile mam miejsce haha a i przytylam tez cos ok 4kg
 
Magda - gratuluję zdrowej corci :-)

Jagoda - biedna Milenka :-( ucaluj ja i o siebie też dbaj bo w takich sytuacjach łatwo zapomnieć o sobie :-) zdrówka życzę malutkiej

Kulka - ja jestem z trójmiasta :-) i chce rodzic na klinicznej :-)

Ja dobiłam do wagi sprzed ciąży (w 1 trym schudłam 4kg ). Specjalnych zachcianek nie mam. Ale jem dużo owoców i ostatnio codziennie coś słodkiego muszę skubnac :p
Wczoraj miałam gorszy dzień przez te upały.. Czułam że nie mam czym oddychać i było mi słabo więc nie wychodziłam z domu :-(
Dzisiaj musiałam.. Jadę pozałatwiac sprawy urzędowe a potem zakupy bo nie mam w czym już chodzić :p

Ewelinka a Ty gdzie? Jak się kochana czujesz ?
 
reklama
Do góry