reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
A wiec u nas idzie w strone chlopaka ale na 100% jeszcze nie okreslil. Ale Ja jajca widzialam. Zdjecia wstawie pozniej bo jade z mala na pogotowie. Goraczka nie spadla:( gratulacje udanych wizyt poczytam Was pozniej
 
córcia drapala sie po główce.Cały czas pokazywala nam buźke :) nosek :) wierciła się :) łóżysko jest z tyłu prawidłowa ilość wód.badania z krwi bardzo dobre :)
 
No to gratuluje wszystkim jak widać dla większości z nad był to jednak szczęśliwy dzień i super.

Dziękuje kochane za zyczonka :*

Ulena ja tez dzisiaj rano miałam wene do sprzatania w szafie ale pozbylam się tylko jednej reklamowki :)

Jagoda daj znać co z milenka.. Oby to nie było nic poważnego :)
 
Słonko ja też chodzę jak kaczka, boli mnie tam wszystko i wkurza mnie że teraz tak szybko to daje znać o sobie.

Evi_dzi Z tym stawianiem macicy, to nie czułaś tego w ogole?Co powiedział lekarz po wizycie? trzymam kciuki:)
Ulenka oby to nie był chwilowy przypływ mocy:) widzisz a wczoraj smiałas się ze okno
myłam, kto może i Ty w tym przypływie sił się skusisz::-D ja dziś w dalszym ciągu biegałam ze scierką, zrobiłam fasolkę szparagową w słoikach, odkurzyłam... Ale przypłaciłam to mega spuchnietymi nogami:p



Ostatnio nakupiłam sobie słodyczy, i codziennie idą w ruch snickersy, cukierki itd, nie mogłam się powstrzymać, a tu dziś weszłam na wagę i przez parę dni przybrałam 2kg!NIemożliwe!! Jestem załamana, strasznie sie boję powtorki z pierwszej ciazy.:angry: Dziś byłam trochę opuchnięta, nogi spuchły, to moze to też podwyzszyło wagę... NO nie wiemm od jutra koniec słodyczy, ale jestem zła. POcieszam się że to wazenie było w ciagu dnia, po obiedzie... Moze w normalnych warunkach to by było tylko kilo:)
 
oomamba powiem Ci ,ze faktycznie przeszlo mi przez mysl dzisiaj zeby okna umyc hihi ale juz czasu zabraklo:-D Acha i napisz prosze w odpowiednim watku jak robisz ta fasolke bo tez bym chciala zaprawic.

jagoda jak tylko bedziesz wiedziala dawaj znac co z mala. trzymam kciuki by to nie bylo nic powaznego.
 
Oomamba - widze ze te same smaki mamy. Ja to w ogole smaka mam na petitki w czekoladzie, migdaly w czekoladzie i w ogole na czzekolade z malinami:-) A co do wagi to ja mam roznice na wadze okolo 2kg miedzy porankiem a wieczorem. I czuje sie taka duza wtedy. Ale waga o poranku jest taka sama jak na poczatku ciazy, no czasami sie wahnie o 0,5kg.

Ja wlasnie robie mezowi poledwiczki wieprzowe z suszonymi pomidorami i szpinakiem. Jak wroci o 23 to sobie zje:-) Przepis dopiero probuje, wiec jeszcze nie polecam:)
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt!

A co u MAGDY z Uk???????????????? Miała któraś z Was z nią kontakt?

Kulka, nie mam pojęcia jak wygląda poród w Trójmieście, bo ja z zachodniopomorskiego.
 
Do góry