reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Magda to u mnie jak w styczniu poronilam to szef jak się dowiedział to szybko dal wypowiedzenie zebym nie zdarzyla znow w ciaze zajsc pracując u niego. To dopiero idiota!!!

Nie wiem co o tym napisać! Brak słów!
Ja co prawda jestem na stałej umowie i nie jest się tak łatwo mnie pozbyć, ale dla chcącego nic trudnego. I pracuje u takiego dość kontrowersyjnego w Pl pracodawcy, a mam tak dobrze.

Pomijam już kwestie, że zarobki każdemu są potrzebne! Za darmo żyć się nie da, szczególnie z maleństwem.
Bosze.... Strasznie mi przykro czytając o takich zagrywkach.

Idę na wizytę. Pogadam z lekarzem, jak mają się sprawy i zobaczę co powie.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za kciuki :D

U nas jest taka sytuacja, że rozmawiałam już z szefem (synem), pogratulował, powiedział, że mam się nie denerwować, zapytał, na kiedy termin i od kiedy chcę iść na zwolnienie :) no i jutro mam się stawić w biurze na rozmowę z "prezesem"(ojcem) a podobno to straszny choleryk i stąd moje lęki ;)

Dlatego ja teraz z małżem myślimy by wyjechac przynajmniej 3 miesiące przed porodem do niemiec na socjal a małż chce tam zostać na 5 lat by dostac emeryture niemiecką a ja sie strasznie boje wyjazdu bo jest aż za bardzo przywiazana do mojej rodziny. Czy faktycznie za granica jest lepiej ?

Ooo ja też się nad tym zastanawiam :) już mam nawet broszurki i muszę umówić wizytę :D tylko u mnie znowu mąż okoniem staje :/
 
Witam Waw :) co do pracy to moj szef szybko zauważył ze cos nie tak i mowil ze mam sie niczym nie martwic lecz po tygodniu dal wypowiwdzenie bo znalazł juz kogos na moje miejsce. Więc wszystko zależy od szefa... :(

miisia nie daj się szef nie może Cie zwolnić jak jesteś w ciąży!!!!!!!

Jagoda ja bym brala pracę jak masz okazję jak sama o sobie nie pomyślisz to nikt tego za Ciebie nie zrobi wiem, że to daje na sumienie mi też by dało ale jak nas zwalniano przed, w trakcie albo po ciąży to nikt skrupułów nie miał!!!
 
Ostatnia edycja:
Współczuję wam dziewczyny z nerwami związanymi z praca.

Miisia tak jak Jopal pisze jako kobieta w ciąży jesteś w okresie chronionym. I jeśli zaistnieje sytuacja to inspekcja pracy kłania się.
Na szczęście nie muszę martwić się o to. U nas tylko mąż pracuje a ja jestem full time mom...
Nie narzekamy.
 
ja na własnej działalności plany są żeby wszystko jakoś pogodzić ale jak wyjdzie w praktyce to się okaże, jak dobrze będziemy się z mężem dzielić obowiązkami nad dzieckiem to damy radę no ale z chłopami to różnie bywa. Bo chłopaki od wrześnie w pikolu będą od 7.00 do 15.3, wszystko zalezy też od tego jaki charakterek dzieciątka nam się trafi bo starszy to tylko jadł i spał a młodszy ciągle płakał i tylko na rękach.
 
PaulinaMaria a ty w Australii prawda? Mąż polak czy australijczyk?

Mijenka ech ci dzisiejsi mężczyźni. Jeszcze nie ur a już kiedy do pracy...prZeraża mnie to. U nas inaczej bo mąż z innej kultury gdzie kobieta nie pracuje tylko full time mom i na ploty chodzi do sąsiadki. Żyć nie umierać...
 
reklama
Magda Singh tak rodzony . Tata Kanadyjczyk, Mama australijka . Wiec

Wczoraj u nas w niedziele byl Dzien Matki i przyszly na swiat bliźniaczki jeden tolw dwie glowy i dwa mozgi dwie rece dwie nóżki . Rodzoce maja juz 7 dzieci o tym ze beda połączone wiadomo bylo od 20 tyg. Mieli mozliwosc zakończenia ciąży. Ale nieprzeszlo im to przez mysl. Dziewczynki urodzily sie w 32 tyg. Pekly wody i bylo cc i odpoczatku oddychaja same lekarze mówią ze to cud ale niedaja im długiego zycia . Rodzice mowia ze nie myślą o tym mysla o dni dzisiejszym. Milosc wprost bije od nich do dzieci i od rodzEnstwa do nowych członków rodziny :)
 
Do góry