reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witajcie
Melduję, że wróciłam do domu i net wreszcie mam tak jak być powinno. Nie napiszę dziś więcej, bo mam mnóstwo nadrabiana, poza tym mam dziś straszne wzdęcia i brzuch mnie aż od tego boli, jestem padnięta i ogólnie mam jakiś kiepski dzień.
Witam nowe Mamy i do jutra mamuśki
Buziaki
 
reklama
Dziękuję Wam za porady odnośnie ćwiczeń i pozycji, aby kręgosłup nie bolał. Ja wysmarowałam się amolem i jak już powiedzmy mnie nie bolało skusiłam się, aby pójść... do kina.
Transcendencja (2014) - Filmweb (p.s. polecam film Transcendencja)

I to był mój błąd - 2 godziny kręcenia się na fotelu w kinie. Massakraa.
Jutro idę na basen, bo podobno jest wskazany na problemy z kręgosłupem :)

Jeśli chodzi o temat ciuchów ciążowych to na razie mam spodnie sportowe i nie czuje, aby brzuszek rósł :)
 
Hej kobietki :-)

Leżę juz w łóżku,ale korci mnie chociaż napisać kilka zdań ;-) Jutro w pracy czeka mnie rozmowa, bo muszę im w końcu powiedzieć,że jestem w ciąży. Stresuje się bardzo. W styczniu wróciłam z macierzyńskiego i trochę obawiam się reakcji. Dlatego nieśmiało proszę o kciuki. Jakoś raźniej mi będzie wiedząc,że ktoś je za mnie trzyma :-)


Tak piszecie o tych ubraniach ciążowych....ja chyba nie będę kupować nic. W I i II ciąży kupiłam dużo. Wydałam sporo, a i tak w sumie mało się przydało. Teraz tamte ciuchy są dużo za duże ( nawet na 9 miesiąc) i lezakuja na strychu. W III ciąży nie kupowałam nic. Dresy, legginsy i elastyczne tuniki i bluzki wystarczyły. Do tego ciepły sweter i bluzy ( u nas zima łaskawa). Man nadzieję że się i tym razem obejdzie bez ciążowek ;-) A w h&m nigdy nic ciekawego nie znalazłam z odzieży dla kobiet w ciąży za to uwielbiam kupować tam ubrania dla dzieci :-)

Na razie tyle,bo oczy mi się zamykają. Jutro pewnie odezwę się z autobusu. Spokojnej nocy wszystkim życzę :-)
 
Zapomniałam....witam wszystkie nowe ciężaróweczki :-) Fajnie,że jest nas juz tyle!



Kama i pytanie mam do Ciebie. Powiedz, jakie wartości cukru po jedzeniu u Ciebie lekarze uważają za normalne?
Tzn przy jakiej granicy po posiłku zaczyna się problem? Pytam z ciekawości,bo ja mam 2 lekarzy i każdy gada co innego :/
 
Witam od nowa kiebelek daje mi sie we w znaki ehhh... zafundowałam sobie sałatkę grecka i wrocila spoworotem. Tak wiec wiecej ubrań nie kupuje bo znów kg gubic będę w srode doktorek ale tylko poskierowanie na usg 12 tyg.. Wyjeżdżamy na 3 dni do Byron Bay polecam jesli ktos kiedys wybierze sie w te strony. MILEGO DNIA:)
 
Witam was mamusie na bol głowy najlepsza kawa miałam ostatnio czeste migreny neurolog nic nie moze mi przepisac naszczescie kawa ponogla. Jesli chodzi o zakupy wczoraj probowalam kupic sobie biustonosz i 65i bylo na mnie za male musze poszukac jakiegos innego sklepu z biustonoszami ciążowymi. Jutro mam wizyte u gin zaczynam dziś 11 tydzien i zastanawiam sie czy jutro wykona mi usg.
 
Czesc dziewczyny :)
Magda łączę się z bólu, ja jutro idę na rozmowę o umowę na etat i też nie wiem, czego się spodziewać :(
A teraz czekam w kolejce na morfologie oO zejdę tu zaraz ;(
 
reklama
Witam :-)

Miłego dnia dziewczyny!

Mijenka powodzenia kochana! Będę mocno kciuki trzymać. Najgorsze,że to taka dobra nowina,a człowiek się tak stresuje :/
 
Do góry