reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witam was mamusie tak jak wy bede mama grudniowa. Mam pytanie czy ktoras z was ma migreny w ciazy i zna jakis sposob zeby ich sie pozbyc bo lekarz zaproponowal mi tylko L4 İ NİC WİECEJ
 
reklama
Witajcie, ja chwilowo do jutra w domu jestem przyjechałam ze względu na wizytę jutro o 15, PROSZĘ TRZYMAĆ KCIUKI JUTRO!!!!!!
Tutaj taka produkcja ostów, że jak ja wrócę do pracy po urlopie to nie ogarnę połowy, bo albo nie dam dzieciom jeści posprzątam i nie nadrobię albo będę tylko czytać i nic nie robić ;-)

Kira...światełko dla Aniołka...tak mi przykro!! Nie rozumiem tylko czemu lekarz powiedział, że nie będziesz już mamą???Przecież nie masz siedemdziesiątki, zawsze można się starać! Wejdź na watek "Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne" myślę, że tam dziewczyny z ogromną wiedzą poradzą Ci co robić i do jakiego lekarza się udać. W każdym razie ja trzymam kciuki za Ciebie i zaglądaj do nas!!!

Gosia91...na zaparcia czopki glicerynowe i dobry jest też syrop lactulosum, który podaje się niemowlętom ale nie wiem czy można go stosować w ciąży

Jopal...a Ty nie miałaś jeszcze USG? Czemu martwisz się, że ciąża pozamaciczna? Ja szczerze powiem nie słyszałam, że bolący bark może mieć coś wspólnego z ciążą pozamaciczną. Nie martw się

Ana86...na kiedy Ty masz termin z OM, bo widzę wg Twojego suwaczka Twoja ciąża jeszcze niższa niż moja a mi z OM miesiączki wychodzi 30/31 grudzień.

Kate123456...ja nie mam mdłości ostatnio wcale i to mnie martwi, chyba wolałabym je mieć ;-)

Anncka...ja w żadnej ciąży nie miałam takiego odczucia ale może tak objawiają się Twoje mdłosći??

Perrie...nie da sie naprawić tego co zrobiłaś, sam fakt posiadania kilku kont na jednym forum jest już bardzo dziwna. Zasadniczo żadna z uczciwych osób tego nie robi. Nie dziw się, że nikt Tobie nie zaufa więcej i jeśli tutaj pozostaniesz twoje posty prawdopodobnie będą ignorowane.

Estranea...nie myśl tyle o tych badaniach, bo niepotrzebnie się stresujesz! Zrobisz USG genetyczne to po wyniku się zastanowisz co dalej.

Anncka, PaulinaMaria...dobrze, że otwarcie napisałyście Perrie co sądzicie, brawo za odwagę!!!! Nie można odbudowac zaufania po takich numerach

Jopal...kiedy masz termin z OM, jak długie masz cykle?

Ewelinka shn...wszystko dobrze, ja też się stresuję jutrzejszą wizytą!!!

Annemase...a Twój termin na kiedy???

Eli80, Agrafka...hej

Ulenka7883.....
kciuki za wizytę, daj znac szybko po!!!! A jak Twoje samopoczucie?

Agulka8...
a na co Ty bierzesz te zastrzyki i czemu, bo chyba nie doczytałam?Amisia221...mi też stale się głupoty śnią

Mcpearl...Ty chyba styczniówka będziesz???? :-)

Smerfetka..wiadomość na priv ;-). Co do jedzenia ja w poprzedniej ciąży zajadałam się owocami morza, a potem dowiedziała się, że nie można bo mogą zawierać rtęć. No i stresowałam się srasznie. Julia zdrowa ;-). Teraz jak na razie wiem, że nie wolno herbaty malinowej pić

Czarna..piękne fotki na wątku wizytowym!!! Może i ja jutro będę takie miała :-)

Magda z uk...ja Ty rozwiązujesz problem podnoszenia Marcelka?? Bo ja trochę boję się teraz nosić na rękach Julię, ona ma prawie 3 latka, waży 13 kg. Kiedyś jak byłam w ciąży z Dominiką, nosiłam na rękach córeczkę mojej koleżanki z klasy (taka była moda u mnie w liceum, kto szybciej w ciążę zajdzie, hi hi ;-)) i potem zaczęłam mocno krwawić - lekarz powiedział, że to od dźwigania.

Slonkoonline...jaki wzorowy post! Co do objawów to jeli są mniej się martwimy, jak ich brak jest gorzej, bo się stresujemy. A co dwojego obiadu...mniammmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mama290...a Ty robiłas kolejne usg? Jak Twoje bliżnięta???

Dominiczzka..witaj i pisz ile dasz radę :-)

Pola Negri, m-s...Wam już 11 tydzień ciąży leci!!! Ale fajnie. A mi dopiero 7 tc

AniaWroc, Evi.dzi, Katjana123..witajcie, bo my się jeszcze nie znamy chyba ;-)

Tizen..witaj również, Twoj synek chory z powodu powikłań porodowych, czy jakac inna choroba, bo piszesz, że okres porodu źle wspominasz

Agulka8...myśl pozytywnie!!! To pomaga!!! A Twoje straty czym spowodowane??? Jak nie chcesz to nie odpowiedaj.

Agrafka7...szybko daj znać po wizycie, i za Ciebie również kciuki!!!!!,

Jopal, Smerfetka, Magda z uk......no mi ze wszystkich kalendarzy płci wychodzi, że będzie dziewczynka, w ciążę zaszłam prawdopodobnie w 8/9 dniu cyklu więc też niby na dziewczynkę, zobaczymy za 10 tygodni ;-), choć widzę że z jednego teraz wyszło że chłopiec

Smerfetka...mi nigdy nie udało się didać z telefonu

Anula1988..odpoczywaj, już do końca b edziesz na L4?

Kar1986 i reszta niewymienionych mamuś...witajcie i przepraszam, że nie odpisałam wszystkim!!

Podczas pisania zjadłam 4 kanapki, pół pęczka rzodkiewek, i pół pomidora. poza tym narobiłyście mi smaka na truskawki, skrzydełka pieczone i krupnik na żołądkach. Czemu ja stale jestem głodna??? Nie chcę znów przytyć 25 kg tak jak w ciąży z Julią ;-)
 
Doris ale sie rozpisalas:-) ja dzis ogladalam wsio ok serducha bija co prawda kademu inaczej ale czy to wrozy parke to sie okaze bo moim chlopakom tez roznie bily troche wykrzeslam energy na ugotowanie obiadu ale mam opad totalny czekam na mojego jak na zbawienie:eek:
 
Ja mam bole glowy migrenowe I od niskiego cisnienia ratuje sie paracetamolem albo oklady chlodne na czolo
 
witam po wizycie:-)
A więc fasolka dziś pokazała się mamusi a serduszko bije jak dzwon:-)
z om termin wychodzi na 26.12 a z usg na 28.12,wiec pozostaje przy 26. Maleństwo mierzy 0,58cm co odpowiada 6t3dc. Wszystko jest ok ale musze duzo odpoczywac i malo chodzic ze wzgl na bole podbrzusza, luteinemam nadal brac i nast wizyta 28maja,a 26tego mam zrobic komplet badan...ale jest ich tyle ze nie spamietalam wiem tylko ze na pewno podst krew,mocz hiv,toksoplazmoza,i jeszcze duzo,duzo innych ale nie pamietam a skier poszlo do laboratorium i nawet sprawdzic nie moge. L4mam na razie do 28ego a pozniej dalsze. och jak ja bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku:tak:

acha zdj dodalam na wizytowym
 
Ostatnia edycja:
Ulenko super :) tak sie ciesze jak czytam pozytywne wiesci :)

Tizen - jesli mozesz i chcesz to napisz na.co choruje Twoje dzieciatko. Mam niepelnosprawnego synka. Rozumiem, ze sie denerwujesz poniewaz jestes swieza mamusia. Ja na oswojenie choroby mialam 6 lat i czasami do tej pory wyję w poduszke jak Miko nie widzi.
 
reklama
Do góry