reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Kurcze,szkoda,że nikt nie ma chęci na wątek o wadze. I ja raczej myślałam nie o tabelce, a właśnie o rozmowach na ten temat. Przecież wiadomo,że główny temat zawsze będzie nade wszystko....Cóż.....jak widać wszystkim się nie dogodzi ;-) Jeszcze wczoraj bym sobie temat założyła i może ktoś by też był chętny,ale wiadomo,że dopiero z czasem,(tak jak i zakupowy nabierze tempa później). No ale nie ważne....

Zrobimy tak. Ja założę wątek z wagą i zrobię tabelkę. Jeśli będzie Wam pasowało to spoko,która będzie miała chęć to będZie się wpisywała. A dyskusja będZie się toczyła pod spodem. Tylko zrobię to później bo teraz nie mam dostępu do komputera,
 
reklama
u mnie jakies badania robia okolo 13tc pozniej okolo 20tc a pozniej to juz nie pamietam , chociaz ja i tak ide innym tokiem bo mam dodatkowe wizyty u nefrologa i co max 3 tyg ogolne badania krwi i moczu

Jakie macie dzis samopoczucie ? ja jestem strasznie senna, chyba pogoda u mnie jest dobijajaca bo od rana pada i pada :(

ulenka pytalas o cere i wlosy , wlosy sa ok nie przetluszczaja sie ale wypadaja garsciami jak w pierwszej ciazy , a cera zostawia wiele do zyczenia zrobila sie tlusta i mam straszne guzy szczegolnie na brodzie , najpierw bola jak cholerka pozniej robia sie ropne az w koncu ida precz , zaczelam je smarowac troszke sudocremem i widze znaczna poprawe
 
Moje samopoczucie tez pozostawia wiele do zyczenia ... Nie pada ale sie zbiera na deszcz zmiana cisnienia itp... Jednym slowem spiaco...

Moje wlosy sa ok cera hmm tak jak u Ciebie smerfetka jak nigdy nie mialam tak teraz tez wyskakuja takie ropne podskorne ktore wylaza i sa bolesne ale sporadycznie
 
Witam
Leże jak się da , ale od przyszłego tyg. skończy się odpoczywanie .
Pierwsze dziecko było sn , druga cc była a teraz zobaczymy.
Byłam u ginki, nadal leki , już tylko takie brunatne brudy schodzą i 12 mam wizytę jak nic się nie zmieni
 
Ja też pobiadolę na swoją cerę - chropowata i ziemista :szok:
Przydałaby się jakaś maseczka głęboko odżywcza. Polecacie jakąś? A może macie jakieś domowe metody na poprawienie kondycji skóry?

Na włosy to ponoć dobre są napary z siemienia lnianego. Chyba bezpieczne w ciąży?
 
Cześć dziewczyny, znów naprodukowałyście kilka stron i od pół godziny jestem na forum, a dopiero skończyłam czytać :D

Co do tabelki wagowej, róbcie jak uważacie. I tak nie będę się udzielać tam gdzie nie chcę, a tam gdzie chcę będę :D W pierwszej ciązy przytyłam 7 kg, ale rozpoczęłam z nadwagą więc dobrze, że tak się stało. Teraz też mam nadwagę, nawet dużą, i w sumie jest jak w 1 ciąży. Póki co tracę na wadze.

Cerę mam okropną! Ale za to włosy rewelacja. Aż jestem w szoku, bo myślałam, że to jakoś się łączy. Na twarzy wyskakują mi pryszcze, jakieś plamki, a nigdy ich nie miałam, nawet jak dojrzewałam i w pierwszej ciąży też nie. No ale nie zawsze można być piękną :D

Co do wątku zakupowego to jestem za nim. Bo mimo, że jestem już mamą to wielu rzeczy kompletnie nie pamiętam. Np dzisiaj się zastanawiałam czy w ciąży je się grzyby. W pracy jadłam zupkę borowikową - była pyszna :D

Uciekam póki co. Synek wzywa :)
 
reklama
cypryda co do grzybow zdania sa podzielone , jedni mowia ze mozna ze maja jakies tam wartosci i ciezarne moga spokojnie je jesc inni w tym ja uwazam ze grzybow jesc sie nie powinno w ciazy bo nic poza smakiem nie maja i chyba nie sa najlepsze jesli dzieciom do lat bodajze 5 nie powinno sie ich podawac
 
Do góry