reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Dokładnie. Ja grzybów poza pieczarkami dzieciom nie daję i w ciąży nie jadam. Są ciezkostrawne i nie mają ponoć wartości odżywczych. Z drugiej strony, takie z pewnego źródła, świeżo zrobione nie powinny szkód narobić ;-)
 
reklama
Witam Was dziewczyny!
Hej ana86, kara86 - gratulacje :)

dziewczyny, ja to nie mam czasu zaglądać na inne wątki, tylko na razie z tym jestem w miarę na bieżąco. Także raczej się nie wypowiem nt innych wątków.

ulenka - ja też często jestem zmęczona i nieraz to naprawdę ciężko jarzę heh...nieraz to zakręcona jestem jak słoik....a z cerą u mnie na razie ok.


ona - aj miałam te co ty (oprócz Toksoplazmoza IgG awidność) i jeszcze inne badania do zrobienia. Jak poszłam na pobranie krwi to pielęgniarka kazała mi się położyć i na leżąco pobierała krew. 10 próbek krwi zebrała.


co do ciąży, to ja też nie chciałam wszystkim rozpowiadać, nawet mężowi chciałam później powiedzieć (bo to taka mała papla jest),ale się przeziębiłam i musiałam powiedzieć, że nie mogę brać lekarstw. Mąż z ledwością wytrzymał 2 tyg. (do wizyty u gina) i powiedzieliśmy rodzicom i on powiedział synkowi, który teraz powtarza, że mama ma w brzuchu dzidzię... Mój M. tak się cieszy, że wszystkim by mówił o naszej ciąży....
 
W mojej rodzinie grzyby zbiera się od pokoleń, ja umiałam je rozróżniać już w wieku 3 lat, mój starszy syn też je zbierał już w tamtym roku, ale na pewno nie dałabym ich dzieciom i sama w ciąży też nie jadłam, grzyby poza walorami smakowymi są praktycznie niestrawialne. Stare powiedzenie mówi , że jakiego grzyba zjesz takiego wy..... Grzyba połkniętego w całości wydali się całego dlatego trzeba je bardzo dobrze gryźć.
Ponieważ da się wytrzymać te parę miesięcy bez jedzenia grzybów to lepiej tego nie robić chociaż jak mówię sama jestem ich miłośniczką - szczególnie zbierania :-D.
 
O matko, ile nadrabiania! :szok:
W końcu znalazłam wifi, żeby się zalogować :-D Nie wiem, kiedy znów Was odwiedzę, ale postaram się jak najszybciej :sorry: Oczywiście nadal dodaję na listę ;-)
Zaczęłam czytać i co do cc, to ja chcę mieć, bo mnie odstrasza rozciągnięta wagina :baffled:
I tak mniej więcej po 10 stronach wykitowałam i Was nie nadrobię :-( :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Perrie nie jest latwo mi ciezko wbic sie w temat przez ta 6h roznice czasu heh

Co do waginy to warto cwiczyc miesnie kegla. Tez kiedys martwilam sie o to, jak bedzie sex wygladal itp ale ja nie mialam i nie mam zadnego problemu z tym a rodzilam sn.

No i zaczynaja sie zachcianki wlasnie zjadlam sushi... Wiem nie powinno sie ale w moim nie ma ryby takze czuje mniejsze wyrzuty :p no i na cieplo

Blagam dziewczyny powiedzcie czy sa jakies metody na bol kregoslupa?! Taki mnie bol dzis zlapal ze ledwo sie przemieszczam.... A masc ktora zawsze pomagala jest w ciazy nie dozwolona
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarna, jak masz twardy materac, to połóż się na plecach. Albo na podłodze i tak poleż przez chwilę ;-)

Już znam Twój problem, mam 7 h różnicy obecnie :sorry:
 
Do góry