reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
ja na TOXO miałam w pierwszej ciąży wyszło, że przechorowałam więc już nie powtarzałam i nie muszę, w drugiej miałam boreliozę bo mi się kleszcz uczepił na samym początku. reszty nie robiłam
 
Co do mowienia dzieciom to ja sie narazie wstrzymuje bo moja corka to zaraz rozpepla calej szkole:-) a moj starszy to juz sie zapowiedzila ze on juz nie chce zadnych dzieci wiec nie bede go stresowac za wczasu:-) czekam az beda miec wolne w szkole I juz bede w wyzszej ciazy to wezme ich na usg I wtedy sie dowiedza:-)
 
ja na TOXO miałam w pierwszej ciąży wyszło, że przechorowałam więc już nie powtarzałam i nie muszę, w drugiej miałam boreliozę bo mi się kleszcz uczepił na samym początku. reszty nie robiłam

ja w sumie też TOXO już przechodziłam przed pierwszą ciążą, ale zrobię jeszcze raz :blink:
 
reklama
Moja gin zaleciła:
1.morf
2.mocz
3.ATg
4.TSH
5.USR
6.HIV
7.TOXO IgM
8.TOXO IgG
9.CMV IgG
10.HCV

Ja dokladnie nawet nie wiem co za badania mialam ale na pewno 10 probek krwi brrr wiec moze byc podobnie :)

U mnie dzis ponuro ma padac deszcz bedzie siedzenie w domku... Wczoraj od godz 6 musialam walczyc tak ze spaniem ze myslalam ze nie dam rady a ze M wrocil pozno wczoraj z pracy to udalo sie zasnac dopiero o 9

Zauwazylam tez ze jak id razu po obudzeniu cos zjem (zazwyczaj drozdzowke :) to lepiej sie czuje caly dzien tylko musze pilnowac tych czestych przekasek...
 
Do góry