reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
wysłałam męża po kabanosy i się tak nawpierdzielałam,że aż mi miło hihihi do tego bułeczka z masełkiem ach pychota smaki mi sie pozmienialy. tylko konkrety mnie interesuja a na slodycze to patrzec nie moge chociaz przed ciaza to jadlam codziennie.
 
A mój mąż właśnie przytargał ogromne, pachnące polskie pomidory malinowe i ślina mi kapie do pasa:-p Potem zagryzę polskim jablkiem (hehe...u nas towar na wagę złota)...a za słodkie podziękuję....no odrzut totalny:baffled:
 
A mój mąż właśnie przytargał ogromne, pachnące polskie pomidory malinowe i ślina mi kapie do pasa:-p Potem zagryzę polskim jablkiem (hehe...u nas towar na wagę złota)...a za słodkie podziękuję....no odrzut totalny:baffled:

Nic nie mów! Ja dzisiaj pochłonęłam pół opakowania Wasy z pomidorem i solą!! :-) Te pomidory są niesamowite ;-)
 
a jak jest z tymi apetytami w ciąży na chłopca co chce sie jesc a na dziewczynke co?
ja pamietam ze w poprzedniej ciazy jadlam na potege slodycze a byl synek
 
Hej,
Nie było mnie kilka dni. Nie dam rady Was nadrobić.
W piątek byłam na wizycie. Dzidziuś ok, ale torbiel się powiększa :(
Boli mnie podbrzusze, dziś poinformowałam szefa w pracy, bo prawdopodobnie szybko pójdę na L4.
Zaskoczył mnie b. miłą postawą, aż mi ulżyło!

Piszecie o pomidorach - ojej, no mogłabym non-stop je jeść!!
Witam nowe mamy!
Byle do środy i... majówka!! ;-)
 
reklama
Do góry