reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ewelinka - jestem aż się wzruszyłam jak przeczytałam Twojego posta :)))))) gratulacje!!!!! widzę, że za 2 tyg obie znowu wizytujemy :) buziaki w brzuszek ;*
 
reklama
dziewczyny czy jaj pojade do gin 5maja to bedzie moj 6t4d od ost OM to może już być serduszko słyszalne? kurcze juz bym chetnie pojechala ale to na pewno za wczesnie...
 
Ula moja ciążą też jest młodsza. Ja poszłam drugi raz w 7 tyg i 3 dniu a z usg wyszło ze to 6 tydz i 5 dz. I serduszko bylo. Dwa tyg wcześniej bylam pierwszy raz i był sam pęcherzyk
 
ulenka ja bylam pierwszy raz w 6t2d i byl tylko pecherzyk a w 7t2d byl dzidziolek 1,13cm i serduszko , tydzien czasu a ile sie zmienilo ;)
 
U mnie bylo widać serduszka w 6t1d, w jednym nie mogła ginka zlapac echa ale tętno było. PrZedwczoraj 7t4d bylo już widać ładnie jak biją i tętno 150. :)
Dziewczyny grAtuluję udanych wizyt!
 
reklama
Do góry