reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

O ukochanej 15.. :-) za całe 49 minutek.

Wzdecia też mam okropne. Brzuchol mi sie taki wielki zrobił od tego ze szok... Ja dziś odbieram badania co mi lekarz zlecił, aż sama jestem ciekawa czy wszytstko oki :) a wizyta zbliża sie nieubłaganie :-)
 
reklama
U mnie waga delikatnie w dół, ale w moim przypadku brzuszek w każdej kolejnej ciąży
pokazuje się dużo szybciej. Teraz już jest mocno wydęty i w dżinsach czuję lekki dyskomfort:sorry:
Ogólnie to w I ciąży przytyłam bardzo dużo (ponad 30kg) z czym walcze do dziś:eek:
Teraz już wiem,że było to wynikiem cukrzycy, którą wykryto u mnie dopiero 2 lata temu. W II
ciąży na plusie 10kg, a w 3 tylko 9, także w tej mam nadzieję zamknąć się w 10 :-p

Czarna i właśnie o to mi chodzi,że mimo ciąży idealnej dopiero po porodzie wiemy na 100%, czy
aby wszystko jest ok. Dobrze,że z córeczką wszystko okazało się w porządku!
 
Magda tak to byly powiklania przy porodzie ale wszystko skonczylo sie naprawde dobrze. Najgorszy byl powrot do domu jak mala musiala zostac... Ale jest super corcia jest zdrowa i szalona :-)

Ja przytylam z 12kg w 1 ciazy z pol roku pozniej wrocilam do wagi sprzed ale wtedy jadlam duuuuzo lodow :-) co wieczor taki spory kubek heh ale juz umowilam sie z mezem ze z 3 mies po porodzie wracam na silownie spowrotem :) w ciazy se daruje moze pojde czasem na jakis rowerek czy cos oo i na yoge dla ciezarnych koniecznie uwielbiam;)
 
Ostatnia edycja:
No to widzę, że tylko ja mam dziwny metabolizm, bo na początku nie miałam apetytu, potem wrócił ze zdwojoną siłą i przytyłam, ojj przytyłam :zawstydzona/y: Na szczęście widać tylko na wadze, uff :-D
I kierując się z tego tematu -jaką macie opinię o diecie w ciąży? Takiej na schudnięcie. Bo ja słyszałam, że nie powinno się takiego czegoś robić... :baffled:

Czarna, moje dwa sporty: joga i pływanie :-D Nigdy nic więcej, albo to, albo to :sorry:

Jesteście takim forum wiedzy o ciąży, więc pozwolę sobie na jeszcze jedno pytanie :sorry::zawstydzona/y:: co z tym dentystą w ciąży? Wszędzie, gdzie zaglądam trąbią baby, że się boją, a ja nie wiem, czy też nie powinnam? :eek: O co chodzi, mam jej powiedzieć o ciąży czy co?
 
Perrie ja jestem zdania ze diety odchudzajacej nie powinno sie stosowac w ciazy co najwyzej zdrowa dieta jakies green smoothie, duzo warzyw i owocow zamiast slodyczy to i nie przytyjesz duzo heh itp

Jesli chodzi o dentyste to najlepiej leczyc zeby w 2 trym ja robilam chyba ze 4 zeby w ciazy ale mialam juz 1 trym za soba i bralam znieczulenie. Dentystka mi powiedziala ze znieczulenie jest mniej szkodliwe w ciazy niz stres matki zwiazany z bolem, a ja jestem panikara jesli chodzi o to. I lepiej zeba zaleczyc niz czekac do konca ciazy moze wdac sie jakas infekcja prawda... A dentystke koniecznie trzeba poinformowac o ciazy.
 
Ostatnia edycja:
A co myslicie o takich rewelacjach. Ostatnio slyszalam gdzies lekarze ktorzy szukaja przyczyny wzrostu liczby dzieci autystycznych wypowiadali sie ze jedna z przyczyn jest malowanie wlosow i paznokci w ciazy przez matki?! Ze chemia cala przenika do organizmu itp... Co o tym myslicie? Co raz to nowe rewelacje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A co myslicie o takich rewelacjach. Ostatnio slyszalam gdzies lekarze ktorzy szukaja przyczyny wzrostu liczby dzieci autystycznych wypowiadali sie ze jedna z przyczyc jest malowanie wlosow i paznokci w ciazy przez matki?! Ze chemia cala przenika do organizmu itp...

Powiem Ci szczerze ze sama nie mam zdania. Jedni mówią ze to jest znikoma szkodliwość i można inni że lepiej uważać, bo aceton w zmywaczu. Ja osobiście odeszlam od malowania paznokci, sama nie wiem czemu, chyba z przewrażliwienia ;-) no ale włosy będę musiała pomalować bo od ponad roku blondynke ukrywam pod ciemnym brazem :-) poczekam tylko do konca 1 trym i wybiore farbę bez amoniaku :)
 
Do góry