reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ana 86 jak masz gorączkę to paracetamol dozwolony w ciąży a dodatkowo tak jak dziewczyny piszą cebula ,czosnek, herbatka z miodem albo malinowa :-)

Dziewczyny duże macie brzuchy???
Bo mój wyjątkowo mały niby trzecia ciąża ,prawie 7 miesiąc a jak ktoś nie wie to nie widzi ze ja w ciąży poprzednie 2 razy to juz wyglądałam jak wieloryb no ale fakt ze dużo mniej kilogramów mi tym razem przybyło:-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za wsparcie i porady:)
z tego *spam* to mam tabletki na gardlo, niewiedzialam ze jest syrop. A tak to pije herbate z cytryna i malinkami i na wieczor wypije mleko. Oby pomoglo:)
Ubierajcie sie cieplo i nie chorujcie:)
 
A propo herbatki z lisci malin, to mam pytanie czy ktoras mamuska stosowała?? W pierwszej ciazy miałam nawet ją zakupić, bo to ponoc wspomaga porod:) ale dałam sobie spokoj:p
 
reklama
Do góry