reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witam ja juz kiedyś się przedstawiałam ,wieki temu jeszcze za czasów forumowego trolla jednocześnie piszącego maturę i podróżującego po USA:-D ale jakoś nie mogłam się wbić w Wasze tempo pisania więc tylko okazjonalnie podczytywałam:-)
Madziu mocno zaciskam kciuki za Ciebie i Twoja Kruszynkę ,wierze ze będzie dobrze!!!!!
 
reklama
Pene- do grudnia jest troszkę czasu, więc serdecznie witamy Ciebie i małego dzidziusia w brzuchu Mamy! :laugh2:

Marta- witaj ponownie! :tak:
 
Dziewczyny czy ktoras byla przeziebiona w ciazy? Mnie dopadl katar gardlo..naszczescie goraczki nie mam ale boje sie zeby cos Mojej Niuni nie zaszkodzic? Jakie dobre sposoby macie na wyleczenie?

A tak wogole witam nowe dziewczyny i wasze malenstwa:)
 
Ana w tej ciąży nie byłam chora ale w poprzednich dwóch to nawet antybiotyki brałam. Na początek czosnek itp. A jak nie pomoże i Cie porządnie rozłoży to do rodzinnego po leki bo choroba gorsza niż leki.
 
Dziewczyny czy ktoras byla przeziebiona w ciazy? Mnie dopadl katar gardlo..naszczescie goraczki nie mam ale boje sie zeby cos Mojej Niuni nie zaszkodzic? Jakie dobre sposoby macie na wyleczenie?

A tak wogole witam nowe dziewczyny i wasze malenstwa:)

Herbata ciepła z cytryny i miodem. Mleko z miodem i czosnkiem. Syrop *spam* (chyba dobrze napisałam) , herbata z malinami. Oby coś pomogło.
 
A na katar inhalacje albo napary mi pomogło tylko musisz w aptece zapytać, które krople na katar do inhalacji można stosować w ciąży i woda morska jak najbardziej i szybko zdrowiej:tak:
 
ana86- ja właśnie przeszłam ostre wirusowe zapalenie krtani i tchawicy. Przede wszystkim inhalacje z soli fizjologicznej, tantum verde spray do gardła, galaretki isla do ssania (super na kaszel i chrypkę), syrop prawoślazowy. Do tego praktycznie cały czas ciepła herbata z miodem cytryną i prawdziwym sokiem z malin.
 
reklama
Do góry